Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a bajom? Tejtermék és...

Mi a bajom? Tejtermék és húsevés után hányingerem van, lehet azért mert az állatokra gondolok vagy betegség miatt van?

Figyelt kérdés

Undorodok evés után az ízétől. Tej, májkrém, sajt, párizsi..

Utána hánynom is kell alkalmanként.

(bocsánat a részletezésért)



2018. febr. 24. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Menj orvoshoz, ez elég drasztikus változás hogy így megundorodsz ezektől.
2018. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
A tejet miért hánynád ki attól, hogy állatokra gondolsz?
2018. febr. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Undort érzek a tejtől is.

2018. febr. 25. 03:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem esik jól, azt ne edd meg. Nem kell egyből orvoshoz rohanni. Különben minden vega orvoshoz menne?! Edd ami jól esik. Néha én is undorodok a hústól. A disznó, marha és birka hústól alapból undorodok.
2018. febr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Én vega vagyok, de ez nem úgy kezdődött hogy egyszer csak megundorodtam minden állati terméktől úgy hogy utána hányni kellett. 1es
2018. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyik naprol a másikra nem birtam megenni a hust. Fájt a gyomrom, görcsölt egekbe szokö sav, és kihánytam. Azt hittem, csak romlott volt , de nem, mert következőleg is igy jártam.


Ez volt 5 éve, azota lakto,ovo vegetáriánus vagyok, néha meg birok enni 2-3 szárnyat esetleg egy kevéske májkrémet kenyéren vagy pár falat hurkát, de ennyi. Akkor épp jol esik, amugy nem.

2018. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne, ha elhagynád? Miért eszed, ha undorodsz?
2018. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fotoszintetizálj
2018. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!