Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel helyettesíthető a...

Mivel helyettesíthető a fehérje por?

Figyelt kérdés

Nem használok fehérje portál de edzések után jó jönne. A tojást az már hallottam hogy jó de olyan kellene amit nem kell elkészíteni ( sütés, főzés) stb..

A választ előre is köszönöm

14f



##helyetesítés
2018. febr. 25. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

A túró is fehérjedús, a sajtot sem kell elkészíteni, bár a rendes sajtok zsírosak, ami nem akárkinek fér bele. Húsféle is van, amit csak kibontasz és eszed (konzerv, füstölt cucc).

Nem tudom, miért gond elkészíteni, van, aki egy hétre előre megoldja. Mi is most főztünk 22 tojást, az mondjuk csak pár napra elég, de pár másodperc megpucolni, amikor kell.

2018. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Tojás nagyon rossz tiszta zsír és túl kevés fehérje.

Tofu, tempeh, szejtán szója, babfélék olyan gazdagok fehérjében mint a csirkemell ill némelyik még többet is tartalmaz.

2018. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell edzés után pánikszerűen fehérjét enni, és mást sem. Annyi a lényeg, hogy nagy átlagban meglegyen a megfelelő tápanyagbeviteled. Fehérjeporra sincs semmi szükséged, nem igazán származik előnyöd belőle.
2018. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen a válaszokat
2018. febr. 25. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi szükség a fehérjeporra, megfelelően, fehérjedúsan kell étkezni. Ebben a megszokott ételeken kívül a hüvelyesek, olajos magvak és különféle gabonák is segíthetnek, ezeknek 10-20g/100g a fehérjetartalma.
2018. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackX15 válasza:
Nyersen is jó! Fel kell kavarni meg esetleg eg kis cukor bele
2018. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!