Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miétt vagyok egyfolytában éhes?

Meechy Darko kérdése:

Miétt vagyok egyfolytában éhes?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivan velem mostanában, de hiába eszem mindig éhes maradok, ha nem is vagyok éhes akkor is van bennem egy érzés, hogy tudnék még enni. Ez legfőbbképp inkább delután és este jön elő. 17 éves vagyok 182 centi és 71 kiló
2018. febr. 27. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gyorsan eszel nem rágod meg az ételt a gyomrod meg csak tágul és tágul és ezért ennél folyton
2018. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy csak unalomból eszel foglald le magad

Tanulj járj edzeni

2018. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Nekem is vannak ilyen napjaim, sőt időszakaim... De rossz étrendnél régen ez volt az alapértelmezés.


A "tudnék még enni" állapottal ne törődj. Én szinte mindig tudnék még enni s nem vagyok vele egyedül... De voltam éhes már a napi teljes kalóriaigényem egy ültő helyemben bepakolása után is. Mit tehettem volna? Ettem még (s az még csak az első étkezésem volt).

S egyes napokon addig eszem, amíg meg nem unom, mert jóllakni nem megy. Dupla kalóriaigénynél szoktam elveszteni a türelmemet.

Hogy ez miért van, passz. Elég jól viszek be mindent, amit kell, tartalékaim is vannak bőven, fogynom kéne, de nem könnyű.


Bocs, hogy nem tudtam válaszolni, csak ezt, hogy mással is van ilyen... De ha pl. hiányosan táplálkozol (eszel rendesen, de valamit nem viszel be), akkor ez lehet magyarázat. Esetleg próbálkozhatsz vitamint és ásványi anyagokat szedni, ha eddig nem tetted.

2018. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Járok kondiba heti 4szer meg kosarazom heti 3szor
2018. márc. 1. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!