Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudom abbahagyni a kaloria...

Nem tudom abbahagyni a kaloriak szamlalasat. Vagy nem is kene abbahagynom?

Figyelt kérdés
Nagyon unom mar hogy minden nap szamolom a kaloriakat es stresszelek rajta. Vagy mindenki szamolja es ez normalis? Mit kene tennem? 15/L
2018. márc. 3. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kellene számolnod mivel egy idő után átmehetsz az aggódás és a túlzott stressz miatt "anorexiásba" vagy depresszió.

Élvezd az életed egyél szabadon sportolj mellé és kutya bajod se lesz. :)

2018. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem számolja mindenki, nem is lehet bizonyos étkezési stílusban (pl. ha nem saját vagy csomagolt ételt eszel csak és kizárólag, hogy tudd a kalóriatartalmát. rokoni látogatás, étterem? nem lehet számolni).

Szerintem nem embernek való, de én is számolok, általában. Illetve hol igen, hol nem, de ha nem akarnék fogyni, eszembe se jutna, súlytartani jó étrenden könnyűnek kell lennie normál esetben.

De valóban nehéz leállni, ha megszoktad, ezt ismerem. Kicsit nagyobb igyekezet kell, egyszerűen ne mérj le grammra mindent, máris nem tudsz számolni (valószínűleg).


A stresszelés baj, ezt legalább én nem csinálom soha. Állj le vele, ha még tudsz, ha nem, pszichológus, mert ez csak rosszabb lesz.

2018. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 4. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Számolja a halál :D


Eszek mindent, és sportolok sokat.

2018. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!