Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lenne számomra a helyes...

Mi lenne számomra a helyes étrend?

Figyelt kérdés
16L Elég soványka vagyok, ez részben a genetikám hibája, nagyon vékony a csontozatom. Régóta szeretnék változtatni a testalkatomon, de bármit eszek, meg se látszik. Nem is hájat szeretnék magamnak, inkább próbálok izmot növeszteni, reggelente hétköznapokon 4km-t szoktam futni, utána fél-egy órát edzek/tornázok, de nem igazán látok változást, pedig ezt kb 5 hónapja csinálom. Hallottam, hogy a hangsúly az étrenden van és próbálok is figyelni arra, mit eszek, de mégsem tudom mi lenne az amit nem lenne jó fogyasztani, vagy amit érdemes. Tudnátok ebben tanácsot adni?
2018. márc. 4. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Az edzés alatt mit értesz ? Meg a tornázáson.

Amúgy meg ha hízni akarsz,akkor nagyon egyszerű a dolog,kalória pluszban kell lenned.Keress tömegnövelő étrendeket a neten,nagyon sokféle van,szóval még válogatni is tudsz

2018. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit eszel általában és mennyit?
2018. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!