Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám magamat éhesebbé...

Hogyan tudnám magamat éhesebbé tenni (hogy többet egyek)?

Figyelt kérdés

A vékony és a sovány között vagyok és alapvetően vékonyabb alkatom van természetesen is, nehezen hízom. Olyan gyógyszert szedek, ami csökkenti az étvágyat -, mint mellékhatás- és az orvosom ajánlotta is a Béres cseppet C-vitaminnal, amit már egy ideje szedek is. Próbálok egészségesen élni, vagyis sok gyümölcsöt, zöldséget eszek, változatosan és próbálom betartani, hogy mikor eszem(húst is szoktam enni, többnyire csírkét). Egyetlen bűnöm az édesség, de az én esetemben ez se számít. :P

Egészségtelen étrendbe (pl. gyorskaja stb.) nem kezdek bele, szóval csak egészséges alternatívákat kérek. Köszönöm!


ui: Ha a diéta miatt valamit számít: 21 éves férfi vagyok.



#egészséges #férfi #diéta #hízás #fiatal #vékony #soványság #étkezés #fogyásra hajlamos #aszténiás testalkat
2018. márc. 6. 15:41
 1/4 anonim válasza:
100%
B vitamin.. nekem iszonyatosan megnövelte az étvágyam, hìztam is ( mondjuk én nem akartam:'D )
2018. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zöldség, csirke, gyümölcs , ezek elég lightosak (jó, a gyümölcs cukros, de azért főleg víz az is). Edd őket, hogyne, de koncentrálj a töményebb ételekre is, általában nehezebb enni sok kiló kalóriaszegényebb ételt, mint kevesebb töményebbet.

Éhség és étvágy nélkül is lehet sokat enni egyébként, de azért az étrend megválasztása sokat tud könnyíteni.

Olajos magvak, kicsit több zsír, ez meg tudja dobni a kalóriabevitelt, de persze a gabonák is. Nálam az édesség az, ami akkor is bemegy, ha igazán nulla az étvágyam (csak ezt én fogyáskor alkalmazom, ott sem jó, ha túl keveset eszem a nap folyamán s bizony nincs mindig akkora étvágy, éhség).

2018. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Üdv,


Amit Önnek étvágytalanságra tudok javasolni az a sóoldat. A sós pára a levegőben jótékony hatást fejt ki a szervezetre. Idült légúti bántalmakra, étvágytalanságra, és immunerősítésre egyaránt jó.


Üdvözlettel: Dr. S.

2018. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor már inkább húsleves, az is sóoldat, csak vannak benne más tápanyagok is, és még finom is...

Nekem a magok adnak elég sok plusz kalóriát, 30 g kesudió szinte semmi és 166 kcal. 1 evőkanál kókuszzsír 121 kcal, 1 ek méz pedig 64 kcal, ezeket sok finom ételbe bele lehet tenni, ha kell a kalória.

2018. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!