Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem eszik, nem iszik, csak...

Nem eszik, nem iszik, csak altatóval alszik egy ember, hány napig bírhatja ki?

Figyelt kérdés
átlagos ember,átlagos adottságokkal.

2018. márc. 8. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kaja nélkül sokáig, de ha egyáltalán nem iszik, akkor max 3 nap. De ha pl otthon kísérletezik ezzel, akkor nem fogja kibírni, hogy ne igyon. Még benyugtatózva, hallucinálva is el fog mászni a csapig.
2018. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, sokan alszanak altatóval, nem olyan, mint az álmatlanság... De ehhez a ponthoz, bevallom, nem értek eleget.

Alvás nélkül napok után kezdenek kikészülni az emberek. Inkább megőrülnek eleinte (egyszer olvastam ilyen kísérletről, szóval ebben sem vagyok biztos), de még élnek, viszont ha altatóval alszik az ember, akkor azért a szomjhalál áll be hamarabb.


Ami néhány napon belül is reális, általában néhány napra lehet számítani víz nélkül. De vannak extrém esetek, 1 hetet már sokan túléltek, sőt vannak, akik ennél hosszabban szárazböjtölnek szabad akaratukból... De 2 hétnél már ideális körülmények között (nem túl száraz vagy meleg levegő, semmi izzadás, minimális mozgás) is azt várom, hogy szinte miundenki halott legyen. Igazából azt sem értem, bő 1 hétig hogyan húzzák ki egész normálisan egyesek, a légzéssel is rengeteg vizet vesztünk...

2018. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen. nem lehet általánosítani. általában 3 napot mondanak. de szerintem az nem teljesen valós. szerintem ki lehet bírni akár 4-5 napig is.
2018. márc. 11. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem eszek,nekem nem hat az altató,ha nem eszek nem tudok aludni
2019. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!