Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon szégyellem ezt a...

Nagyon szégyellem ezt a dolgot, de van amikor nagyon megkívánom a wc papír evést. Mennyire káros ez?

Figyelt kérdés
Már lassan 4 éve, hogy rászoktam arra, hogy wc papírt eszek. Egyszerűen nem tudom miért de nyugodtsággal tölt és van amikor hihetetlenül megkívánom. Ezt nagyon szégyellem senki sem tud erről a "függőségemről". Nagyon sokáig próbáltam leszokni de egyszerűen nem ment. Hál Istennek idén januárban egyik napról a másikra hiretelen abbahagytam a wc papír evést és már kb. 2 hónapja nem ettem. Néha nagyon nagyon nehéz kibírni, hogy ne egyek meg legalább egy darabot de kibírom, mert úgy vagyok vele,hogy ha 2 hónapot kibírtam, akkor továbbra is menni fog. Lehet valami gondom abból kifolyólag, hogy ezelőtt napi rendszerességgel fogyasztottam wc papírt? Komoly válaszokat szeretnék, mert nagyon aggaszt ez a dolog. Lehet hülyének tűnök ez a wc papíros gondom miatt de olvastam már,hogy több mindenki küzd evvel a függőséggel.

2018. márc. 8. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy használt vagy tiszta wc papírt ettél.
2018. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen
2018. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kezelőorvosod mit mondott? Ha nincs, akkor sürgősen szerezz egyet, komoly gondjaid lehetnek ettől a dologtól.
2018. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy mennyire káros, de biztos nem egészséges.


Viszont nem vagy egyedül a bajoddal. Anyukám állandóan írólapot evett, mikor terhes volt a húgommal. (Lehet, hogy ő tehet róla, hogy a húgom soha életében nem vett a kezébe egy könyvet se. XD)

2018. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a málnaízüt szeretem! Te? És csak 350Ft/10 tekercs. Olcsóbb mint a cigi. :-DDDD
2018. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!