Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy addig nem...

Miért van az, hogy addig nem tudok leállni a kajálással, amíg látok vmit az asztalon, vagy ott van a kamrában?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdek elhízni (70 kg-162 cm), mert vhogy mindig késztetést érzek arra, hogy teleegyem magam

/Az, hogy ne legyen otthon annyi kaja, nem kivitelezhető, 5-en vagyunk otthon

Ráadásul akkor mégtöbbször kéne bevásárolni, amire nijcs időnk/

Az a rossz, hogy nagyonc édesszàjú vagyok, és húst nem eszek

Tehát inkább egészségtelen kajákat eszek...

Talán szükségem lenne vmilyen motivációra, hogy leszokjak erről?



2018. márc. 9. 21:36
 1/2 A kérdező kommentje:

Egyébként 18/L vagyok


És életmódot kellene váltanom?

2018. márc. 9. 21:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egészségtelenül eszel, akkor életmódot kéne váltanod, igen. Én is azt tettem (továbbra is sok édességet eszem, húst nem, de ettől miért kéne egészségtelennek lennie az étrendemnek? nem ezen múlik. saját, cukormentes édességeim vannak. már ha nem gyümölcsösek, mert akkor persze elég cukrosak).


Neked kell elhatároznod magad, hogy nem eszel fel mindent, erre nincs fix recept és motiváció... Valahogy győzd meg magad, ez másnak nem fog menni.


De néha fizikai oka van. Én rossz étrenden rendszeresen túlettem magam, mert éhes voltam. Rossz szokásaim is voltak, de azon már magamnak kellett túl tennem magamat. De akkor is, a jóllakottság, egy jó étrend, az rengeteget segít.

2018. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!