Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így mennyit fogyhatok? Nektek...

Így mennyit fogyhatok? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Most már jobban oda szeretnék figyelni magamra, eddig se ettem egészségtelenül, de azért lehetett volna jobban odafigyelni. Nem is vagyok kövér, sőt, de azért lehet mit formálni az alakomon, szóval összeállítottam magamnak egy tervet, szerintetek ez így működhet, illetve ezzel mennyi idő alatt fogyok olyan 3-4 kilót? És ez nálam most egy életmód váltás is lenne, szóval nem csak pár hónapig csinálnám, hanem be szeretném ezt építeni a napjaimba.


Szóval az étkezésem:

-reggeli:gyümölcsök, smoothie + egy pohár víz

-tízórai:gyümölcs, zöldség vagy müzli + min. egy dl víz

-ebéd:főtt étel (normál adag) + egy pohár víz

-uzsonna:gyümölcs, zöldség, müzli + víz

-vacsora: kis adag főtt étel, valamilyen saláta + víz


(Nyilván ez most relatív, de körülbelül ilyen lenne, a vizet pedig azért írtam oda, mert ha nem figyelek rá oda akkor nagyon kevés folyadékot viszek be)


Mozgás: heti három edzés(+meccsek), illetve hétvégénként elmenni futni, vagy valami benti edzést csinálni


Köszönöm szépen, hogy elolvastátok és előre köszönöm a segítséget

16/L



2018. márc. 10. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Tul sok gyumolcsot es zoldseget eszel. Hol van az allati zsir es az edesseg?
2018. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre írtam, hogy relatív. Néha-néha be fog csúszni valami édesség, nassolni való. Illetve a főtt kaját (ebéd, vacsora) azt anya főzi, és ő eléggé zsírosan főz, szóval nem hiszem hogy ezzel gond lenne
2018. márc. 10. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
A rengeteg savas gyümölcs és a többi étel elhagyása eléggé meg ki fogja készíteni a gyomrot. Minden szükséges tápanyagot be kellene vinned. Nem attól lesz egészséges az étkezés ha nem eszel egyáltalán zsírt vagy cukrot (nyilván valamennyi van a főtt ételben), hanem ha nem viszel be felesleges mennyiséget belőlük.
2018. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor tudnátok írni pár könnyen elkészíthető és hordozható tízórait, uzsonnát? Vagy jó reggeli ötleteket
2018. márc. 10. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggelire rántottát javaslok kevés rozskenyérrel, nem túl savas zöldséggel, pl. pár karika kígyóuborkával. A reggelidben mindig legyen fehérje. Ha szereted és kívánod a smoothiet, akkor mellé egyél meg egy kis szelet rozsos kenyeret sajttal. Inkább a vacsorát fogd vissza. Legyen pl. virsli salátával, csirkemell főtt zöldséggel (de ne kukorica és zöldborsó legyen, inkább brokkoli, répa, karfiol), vagy görög saláta, stb. Este ne egyél szénhidrátot. Reggel viszont simán. A müzlivel is vigyázz, sok benne a cukor. Jobb a saját készítésű zabkása zabpehelyből, lenmaggal, agave sziruppal. A mesterséges édesítők többségét szintén kerüld, mert károsak és étvágyat is csinálnak. A korszerűbb édesítők: eritritol, kókuszcukor.
2018. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Uzsonnára: teljes kiőrlésű vagy szénhidrát csökkentett kenyérből szendvics sajttal és zöldségekkel, illetve zöldségcsíkok: uborka, répa. Délelőtt nyugodtan megehetsz egy kis banánt is. Nem túl savas almát is vihetsz magaddal. Padlizsánkrém, paprikakrém is nagyon finom és egészséges a szendvicsben, ha nem bolti, hanem magad készíted el.
2018. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. márc. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!