Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tartsam formában...

Hogyan tartsam formában magam? Lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régebben fociztam (heti 2-3 edzés, hétvégén meccs). A fősuli mellett ez elmaradt, így csak hétvégente a barátokkal járunk focizni 1-2 alkalommal. Azóta felszedtem pár kg, de elég sovány voltam így ez nem hiszem, hogy gond (jelenleg 75kg, 175 cm). Suli miatt (délutáni órák stb.) elég össze vissza fekszem le és kelek. Ha reggel van órám éjfél körül alvás, ha délután éjjel 1-2 órakor. Ilyenkor 10-11 órakor kelek. Pár hete magas vérnyomásom lett, amire gyógyszert szedek, ez mellett pajzsmirigyre is gyógyszert szedek. Nagyon keveset iszom a vesémben pár drb homokszem. Gondolom a vérnyomás gyógyszernek sem tesz jót, hogy egyszer reggel 8 órakor másik nap 11 órakor veszem be. Amióta fősuli van szinte alig sportolok valamit. Mindenképpen változtatni szeretnék, főleg a betegségek miatt.


Mikor kéne aludni, mikor kéne kelni mennyire befolyásolhatja ez a vérnyomást? Nem hiszem, hogy jót tesz neki ez az össze-visszaság.

Mennyit kéne sportolnom és mit? Heti 3-4 alkalom futás, biciklizés?


Milyen étrendet tudtok ajánlani? Fogyni nem szeretnék, gyúrni nem szeretnék. Tehát nem ilyen étrendre gondoltam. Hanem egy normális egészségesebb életmódra, egy kis rendszerességet szeretnék vinni az életembe.


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.



2018. márc. 12. 23:41
 1/2 A kérdező kommentje:
21/F
2018. márc. 12. 23:42
 2/2 anonim ***** válasza:
pedig a legegeszsegesebb a testepitos etrend.Vernyomast edzessel allitsd vissza.Ha gyurni nem szeretnel,akkor hogy akarsz megvaltozni? Csak az valtpztathat meg most ebben a helyzetben.
2018. márc. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!