Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kaloria szamlalas és edzés....

Kaloria szamlalas és edzés. Hogyan?

Figyelt kérdés
Appot használok a szamolashoz. Adott x kaloria amit beviszek egy nap a szervezetembe, viszont ha tornazok,az elegetett kaloriat plusznak hozza ki. A megmaradt plusz kaloriat is be kell vinnem ? Ha nem viszem be, akkor izombol fogja kinyerni azt a szervezet ? Eléggé az elején vagyok az új életmóddal, pl ma is 360 kcal megmaradt.Vagy át kell tervezni az étrendet ehhez igazodva, szét oszlatva ?
2018. márc. 20. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor megy le izomból, ha túl nagy a kalóriadeficit. Heti 1 kilónál ne fogyj többet, mert az szinte tuti, hogy izomból megy (nagyon elhízottaknál több is mehet zsírból), de persze heti fél kiló is kiváló tempó...

Igazából nem lehet pontosan tudni, mennyi kalóriát éget a mozgásod, ezért is jó a fogyásod ütemét nézni.


Személy szerint én sosem eszem le az extra mozgást, de nekem alapból soha nem nagy a kalóriadeficitem, örülök, ha elmélyül. De ha többezer kcalt lemozognék, akkor már többet is ennék, az azért más.

2018. márc. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Heti fél- 1 kiló mínuszt reszsesitem elonyben en is. Akkor az a megmaradt 100-200 kcal nem gond.
2018. márc. 21. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!