Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sztevia (édesítőszer készítm...

A sztevia (édesítőszer készítmény, amiben csak az van) ténylegesen jobb, min a Na-ciklamát (általános elterjedt édesítőszer tabletták és folyadékokban van) egészségügyileg?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
A stevia természetes cucc, egy növény leveléből vonják ki, legjobb tudomásom szerint OK. Kár, hogy sokan nem tudjuk megenni, mert szerintünk borzalmas ízű. De aki igen, annak jó.
2018. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen egészségesebb, de émelyítő íze van.
2018. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Édesítőként (pl. teába, kávéba) még nem próbáltam. De sztiviás csokit már ettem többször is, nekem nagyon bejött. És pont ellenkezőleg érzem, mint az első két válaszoló: nekem nem olyan émelyítő és édes, mint a "rendes" csokik, amiket nem mellesleg már nem is nagyon bírok megenni, pont amiatt, hogy túl édesek, pedig több éven át szinte minden nap ettem csokit.

És úgy tudom, hogy igen, tényleg jobb bármelyik mesterséges édesítőszernél.

2018. márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Stevia az egyetlen, amit fogyasztani lehet.(ha megfelel az íze)
2020. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!