Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most diétáznom kellene, ti...

Most diétáznom kellene, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ma napközben semmi bajom nem volt, ebéd után viszont hirtelen rám jött a vizes hasmenés. Nem fáj, nem görcsöl, 3-szor voltam utána mosdóban. Most már azt sem kell csak levegővel vagyok tele, kellemetlenül morgolódik folyamatosan.


Ilyenkor is diétázni kell? Étvágyam van éhes is vagyok ettől függetlenül. Mivel azonban pont tegnap költöztem még üres a hűtőm, gondoltam ma rendelek valami kaját, mert holnap meg elutazom. De most nem tudom, lehet jobb lenne, ha nem ennék?


2018. márc. 29. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokunk szerint ha bajod vagy, gyógyulj és egyél úgy, ahogy az adott betegséghez a legjobb.

Én csak meg vagyok fázva, ez nem befolyásolja a diétámat, sőt, inkább segít, leszámítva, hogy alig megyek ki sétálni, de ha neked ütköznek a dolgok, akkor első az egészség. Bizonyára hamar túlleszel rajta.

2018. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enned mindenképp kell valamit. Szerintem vegyél valami diétás kaját, kekszet, kukit, puffasztott rizset. És csak vizet igyál.
2018. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha most nem rendelsz semmit, diétázz és igyál sok folyadékot. Egyél egy kis sós ropit, vagy főzz meg pár szem burgonyát sós köményes vízben, azt még tudsz venni.
2018. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

“Sokunk szerint ha bajod vagy, gyógyulj és egyél úgy, ahogy az adott betegséghez a legjobb.

Én csak meg vagyok fázva, ez nem befolyásolja a diétámat, sőt, inkább segít, leszámítva, hogy alig megyek ki sétálni, de ha neked ütköznek a dolgok, akkor első az egészség. Bizonyára hamar túlleszel rajta.”


Ez egy tök jó válasz... lenne, ha azt kérdezték volna, hogy te hogy vagy, és mi van a te diétáddal. Csakhogy a kérdező nem diétázik, és nem a mi hogylétünket firtatta.


Az én válaszom pedig az, hogy hogy ilyen hasmenéssel nem szórakoznék, főleg ha holnap utazni szeretnél. Egyszerűen nem merném megkockáztatni, hogy a húsvétot egyedül töltsem az üres lakás vécéjében. :) Inkább koplalnék fél napig, mint a másik lehetőség.

2018. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meggyőztetek. Van itthon ilyen abonett szerűségem abból elrágcsálok párat este.
2018. márc. 29. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!