Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet bajom ha véletlenül...

Lehet bajom ha véletlenül lenyeltem egy hal csontot?

Figyelt kérdés

20/F pánikbeteg vagyok.


Ettünk halat, és az anyum talált egy kis aprócska csontot. Anyum azt mondta hogy abba a halban nincs csont, de akkor is óvatos voltam. Lassan ettem, ittam sok vizet.


Lehet valami bajom ha véletlenül lenyeltem egy aprócska hal csontot? Nagyon parazok.


2018. márc. 30. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyeltél le, mert azt érezted volna.
2018. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen? Azt lehet megérezni az aprócska halszalkat!
2018. márc. 30. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha elakadt a torkodban egy ilyen szálka, azt éreznéd. Ha nem akadt el ott, akkor nincs jelentős kockázata már, akkor sem, ha véletlen lenyeltél volna egyet.

2018. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most mindent bekepzelek magamba és aztán mentem nagyvécére
2018. márc. 30. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettél rá valamit és lement, nem lesz semmi gond, hiszen mondtad, hogy aprócska volt. Én ilyenkor mindig kenyeret szoktam enni.
2018. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is néztem vissza ilyen kérdéseket és kenyeret is ettem és aztán jó sok folyadékot
2018. márc. 30. 14:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Anyukámnak volt aprócska nekem csak az eszembe jött hogy nem i nyeltem le véletlenül és apró csontot
2018. márc. 30. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyomrod meg tudja emészteni, azzal nincs gond, a gond az, hogy a hal szálkája könnyen megakadhat a torkodban, ami fájdalmas és veszélyes tud lenni. Ha nem akadt meg, akkor nincs probléma.
2018. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz
2018. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!