Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étvágycsökkentő tea (/tabletta...

Étvágycsökkentő tea (/tabletta) drogériában?

Figyelt kérdés

A fent említettekből tudtok valamit ajánlani? Egyetemistaként sajnos stresszevéssel küzdök, úgy érzem. Igyekszem egészségesen is étkezni, de sajnos van, hogy azokból is túl sokat eszem ("mivel egészséges, nem árthat...").

Volt olyan időszak az életemben, amikor kevesebbet ettem (lelki és aü. dolgok miatt), s akkor akarva akaratlanul fogytam is

Úgy gondolom, hogy ez ilyen tea/tabletta nagy segítség lenne, lendületet adna főként lelkileg a stressz-túlevés leküzdésében.

Ezért nagyon örülnék a javaslatoknak, személyes tapasztalatoknak! :)


20/L



2018. ápr. 5. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Nincs se bogyó, se tea, ami étvágycsökkentő lenne, az ilyen reklámoknak ne dőlj be.

Az étkezést tudod úgy megváltoztatni, hogy olyan ételeket választasz, amik jobban telítenek.. Pl. fehérje jobban telít, és lassú felszívódású szénhidrátokat választani.

2018. ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem hiszem, hogy létezik ilyen, főleg, ha lelki okból eszel. Ha bizonyos lelki okokból eszel (nem élvezetből), tökmindegy, hogy jóllakott vagy és normális étvágy miatt nem vágysz ételre, akkor is eszel, akár önsorsrontó szinten...

Egészségesebb is fejben rendberakni a dolgot és egyszerűen nem túlenni magad. De lehetnek ártalmatlan ételeid, amikből rágcsálhatsz egy csomót, az se baj, mert kevés kalória, de kellemes meg időbe tart megenni.


Egy jó étrend rengeteget tud jelenteni, az én étvágyamat, éhségemet elég alaposan befolyásolta az életmódváltásom s nyilván nem vagyok ezzel egyedül. Nekem az is segít, hogy korlátozom az evésidőt (úgy értem, a nap folyamán nem eszem akármikor), de persze ez nem mindenkinek működik egyformán jól, hozzám passzol. Amikor erősebb vagyok, elkezdek egy szigorúbb szabályrendszert alkalmazni s mire lelkileg gyengülök, már kezdem megszokni s könnyebb folytatni. S vannak extrém kalóriaszegény kis élvezetételeim, amik még enyhe éhségnél is segítenek egy picit.

2018. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is volt időszak mikor nem bírtam az étvágyammal. Az Aloe-verásoknál van a Garcinia kapszula. Nekem bevált, de mivel drága így megnéztem mi van benne, ez a krom. Megvettem a reformboltban a krom tablettát és heti 3 tablettával sikerült beállítani, hogy ne zabáljam agyon magam. Ez nem biztos, hogy mindenkinél működik.

Általában azt tartja ma a tudomány, hogy csak a mozgás és az étrnd amivel szabályozhatjuk a súlyunkat. Az összes többi vagy hatástalan vagy ártalmas.

Ha neked a stressz leküzdésére kellene valami akkor én a jógát ajánlanám. Kiváló hatása van, kisímítja a lelket, távol tarja a negatív gondolatokat, és fizikailag is kondicionál

2018. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!