Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok segíteni életmód...

Tudnátok segíteni életmód váltásban?

Figyelt kérdés

180 cm vagyok 15 éves és 55 kg. Nagyon sovány vagyok és hízni szeretnék legalább egy kicsit. Elég keveset eszem. Eldöntöttem,hogy elkezdek fokozatosan többet enni és többet mozogni,hogy felszedjek pár kilót mert nagyon zavar a soványságom.

Tudnátok pár tippet adni ,hogyan hízhatnék egy kicsit?



2018. ápr. 5. 14:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Látott már orvos és szerinte egészségileg nincs semmi bajom.
2018. ápr. 5. 14:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kedvemre való kérdés. Néha már unom, hogy mindenki fogyni akar, sokszor nem is kéne.

Nos, ha magad is kevesled amit eszel akkor probálj étkezésenként csak 1 falattal többet enni. Akik hajlamosak a hízásra azoknál a -1 falat is számít. Fordítva nem tudom mennyire működik.

Ha teheted ebéd után akár mindennap egyél meg egy sütit. A cukrász sütik jobbak mint pl. a bolti nasik (chips meg a társai). Nem tudom mennyire szereted a szalonnát, tepertőt, téli időben különösen jól tud esni valami zöldséggel (pl. savanyú uborka). Igyál bőven folyadékot, egyél tejtermékeket, sajtot, túrót. Ez utóbbi jót tesz a csontoknak, te pedig még bőven fejlődésben vagy.

A kérdésből nem derüt ki, hogy fiú vagy-e vagy lány.

A fizikai munka akár konditeremben, vagy a nagymama kertjében mindenképpen hasznos lehet, hogy a magasságodhoz izmokat is fejlessz. Lányként mikor én kondiztam 20-25 kg.-nál megálltam. Ha fiú vagy akkor nagyobb súlyokig kellene menned, de nem azonnal hanem fokozatosan. Erre biztosan vannak ott edzők. Mifelénk legalábbis minden konditeremben van tanácsadó

2018. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!😚 Szerintem nem nagyon jönnek szembe veled az utcán 180 cm-is ,15 éves lányok....🤣
2018. ápr. 7. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!