Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 3 hétig nem eszek tejtermék...

Ha 3 hétig nem eszek tejterméket és cukor tartalmú ételeket van esély arra, hogy eltűnjenek az arcomon lévő dudorok pattanások?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok 20 éves korom előtt nem volt semmi az arcomon. Többször voltam bőrgyógyásznál ételallergiára nem vizsgált ki soha. Engem zavar, ezért leakarok ezzel számolni vagy jó lenne végre az okát megtudni.
2018. ápr. 7. 09:52
 1/8 anonim válasza:

Próbáld ki, de elég nagy akaraterő kell hozzá, h kibírd a cukormentességet!:)

A lisztet is kerüld el, max teljes kiőrlésű liszt.

Persze nem osztom az észt, nekem sem ártana egy kis önmegtartóztatás:). Nekem fogyni kéne, 180/92kg, nem vészes, de a kigyúrt alkat eltunt amióta"leeresztettem" jó ideje :D.

37F

2018. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
végül is minden fejben dől el
2018. ápr. 7. 10:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a nemi érésen már túl vagy, fogamzásgátlót szedsz, van partnered...és nem maradt más, mint a lemondás a tejről, meg a cukorról....
2018. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, szerintem nem is nehéz és megéri (nekem nüansznyi az eltérés, de az is valami :) igaz, nem kerülöm a tejterméket, csak a laktózt és eleve pici mennyiséget eszem), bár persze mindenkinek más a nehéz táplálkozás terén.
2018. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj allergiavizsgálatra vagy gasztroenteorlógushoz. Ha a "pattanások az arcodon" aprók és inkább grízes jellegűek, simán lehet gluténérzékenység.
2018. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, nincs vesztenivalód. Nekem bejött.
2018. ápr. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!!!
2018. ápr. 8. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:
3 hét elég arra, hogy láss esetleg pozitív változást, de ahhoz hogy tényleg eltűnjenek (ha emiatt vannak) akkor nem csupán 3 hétig kell elkerülnie a tejtermékeket.
2018. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!