Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen étrendű emberek szellen...

Milyen étrendű emberek szellentenek büdöset?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok, köszönöm :)

2018. ápr. 18. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Termeszetesen ez nem etelfuggo, hanem nem fuggo: a lanyok, es mindegy mit esznek :)
2018. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
90%
A sok fehérjét fogyasztók büdösebbet eresztenek.
2018. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Na ez se igaz, jóformán csak húst-kolbász szalonna füstölt felvágottak virsli- és kenyeret fogyasztok, zöldfélét alig, tejterméket egyáltalán. Ha beszagolnál a lepedő alá, nem mondanád meg hogy pukiztam. Inkább alkat kérdése, vagy lehet hogy a sör jótékony hatása. Mert azt napi szinten pusztítom, igaz csak este egy-max 2-őt.
2018. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Láttam valamikor egy fél-ismeretterjesztő tv csatornán egy adást, ahol kiderítették, hogy a kelbimbő okozza a legbüdösebbet. Egyébként a kén- és nitrogén-tartalmú bomlástermékek a szagosak, a fehérjék pedig az aminosavakra visszavezethetően tartalmaznak nitrogént, a cisztin, cisztein aminosavak meg ként. Ezen kívül számos növényi hatóanyag kéntartalmú (hagyma- és retekfélék, káposztafélék). Az állati élelmiszerekben sok a purinvázas vegyület. A bélbaktériumok azután dőzsölnek a tápanyag-dús közegben.
2018. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokat nem tudok erről, viszont ketós fórumokon az volt a közmegegyezés, hogy a szénhidráttól szellent sokat az ember s én is ezt tapasztaltam. Egyesek szerint a tojás problémás, nos, ha én benyomok napi sok tojást igen kevés szénhidráttal, sosem szellentek, így nem tudhatom, hogy a kénvegyületek mit csinálnak. Megeszem egy kiló csilisbabot, na az már agresszív, több szempontból is.

Szénhidrátdúsabb (de még szénhidrátszegény) étrenden akad szellentés, de nem vészes, se szag, se gyakoriság terén, ha kicsit elszállok a fehérjével, akkor sem. Csak a bab gonosz (más száraz hüvelyest nem eszem, a zöldborsó pedig okés).


Úgyhogy nálam a ch, azon belül a bab a ludas.

A kelt nem szeretem, így nem szoktam enni.


42N

2018. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!