Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 1000 embernek megmondjuk,...

Ha 1000 embernek megmondjuk, hogy csak mekis kajákat egyenek 10 évig, mit gondoltok, mindegyiknek ugyanaz lesz az egészségügyi problémája vagy eltérő?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 hamburger, fantával+ sültkrumpli

Ebéd: 3 hamburger, fantával+sültrumpli

Vacsora: 2 hamburger, fantával+ sültkrumpli


Az 10. év végére, vajon hány embernek lesz krónikus egészségügyi problémája, és ebből vajon hány lesz az akiknek megegyező lesz a problémájuk, pl vesebetegség, reuma, szívbetegség..



2018. ápr. 21. 18:38
 1/4 anonim válasza:
50%
Nem hinném hogy 1000 emberből egy is kihúzna így élve 10 évet. Ilyen életformától pár hónap alatt is nagyon válságos állapotba lehet kerülni. Bizonyítottan, volt már erre kísérlet.
2018. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem lesz ugyanaz a problémájuk, már csak azért sem, mert ha elég változatosan választjuk meg az embereket, akkor az egyik elhízik, a másik éhen hal pusztán a kalóriaegyenleg miatt (lövésem nincs, hány kalória a fenti, jegyzem meg, még megközelítőleg sem).


A gének pedig bámulatosak. Ha mindenkit napi 20 cigi elszívásására fogsz, az egyik embernek 5 év múlva komoly baja lesz, a másiknak 50 év múlva se lesz kutya baja, ennyit számítanak ezek.

Aki cukorbetegségre hajlamos, pláne már az, az sem ugyanúgy fogja viselni a fenti menüt...


Nekem nem lenne bajom, mert jók a génjeim és elég értelmes vagyok ahhoz, hogy ne öljem meg magam, csak mert azt mondják :D


Mivel nem vagyok szakember, meg se tudom tippelni, nagyjából milyen betegségekre lehet számítani, de az tuti, hogy senki meg nem mondja igazán hűen, hisz ez nagyon egyedi.

2018. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van erről dokumentum film, mondjuk ott csak egy ember csinálja ez pár hónapig és ő még jobb formában volt mint az átlag amikor elkezdte...

10 év alatt mindegyik meg fog halni, amúgy magas koleszterein, magas vérnyomás, cukorbetegség, kóros elhízás, szív problémák és úgy tippelnék, hogy legalább az emberek fele szívinfartusban fog meghalni.

2018. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mire a sok zsír, szénhidrát bevitel élérne oda, hogy súlyos problémákat okozzon, addigra az egyoldalú táplálkozás talaján kialakult hiánybetegségben tönkremegy az illető. (Egy szakember.)
2019. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!