Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet tenni, hogy ne...

Mit lehet tenni, hogy ne kapjam el a hasmenést?

Figyelt kérdés

Apám napjában többször fosik, bocsánat, de nincs jobb szó rá. Olyankor fél óráig meg sem lehet közelíteni a környéket sem, max. gâz maxal.

Általában azért, mert agyonzabálja magât, de most valami betegség volt, mert már el is kaotam tőle. Meg általában el is kapjuk, mert egy légtérben van a fürdővel is illetve állandóan összefossa a a vécét, tiszta szar pöttyökkel van tele.


Tölthetem hasmenéssel én is a hétvégémet.


2018. ápr. 21. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, a legjobb az lenne, ha nem ugyanazt a wct használnátok... Így elég necces. De fertőtlenítsd floraszepttel, vagy domestossal az ülőket, a lehuzot, az egesz wct, a kilincseket, stb. Figyelj oda apadra, hogy wczes után alaposan mosson kezet, legjobb lenne erre az időszakra valamilyen fertotlebito szappant venni, pl Bradoman. Valamint te is mindig mosd kezet, mielőtt a szádhoz, kajahoz nyulsz. De így, hogy bemész utána a wcre, biztos, hogy elkapod. Esetleg ha az tudnál menni valakihez pár napra, amíg jobban lesz, akkor megusznad (persze, ha visszamentel akkor úgyszintén egy alapos wc + fürdőszoba takarítás, fertőtleníőszerrel).
2018. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!