Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ezzel lehet fogyni?

Szerintetek ezzel lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Nos,sokszor elhatároztam,hogy le szeretnék adni pár kilót,de mindig meggyőztem magamat,hogy jó vagyok így.Mostmár nem csak engem zavar,hanem a környezetemben élők is megemlítik.165-168cm körül vagyok,és 71kg. A célsúly 60kg lenne. Az étrendem álltalában:

Reggeli:

Hk:Szendvics

Hv:Zabkása

Ebéd:nagyon változó,minden nap más,de főtt étel( leves, ès valami második)

Vacsora: itt mjndig más, álltalában egy teljeskiörlésű magos kenyér és valamilyen felvágott, álltalában csirkemell sonka.

Nasi: néha-néha becsúszik,akkor is csak 1-2 kocka csokoládé.

Naponta álltalában 2-3 liter vizet iszom.

Naponta kb.3 órát sportolok,ebből 1ó bicikli,a többi az pedig a hasizom,fenék,comb,futás, sèta.... mindenféle mozgásból áll össze. Álltalában 1000-1500kcal-t eszek, szerintetek hatásos lehet ez? Ha nem miben javítsak/változtassak?



#egészség #fogyás #életmód #testsúlyleadás
2018. ápr. 21. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha naponta 3 órát sportolsz, akkor pesszimista számítások szerint is minimum 1000 kalóriát égeszt el. (nagyon pesszimista).


Ha "álltalában" 1000-1500 kalóriát viszel be naponta, akkor hetente kb 1.5-2kg-ot kellene fogyj.


Persze ha ennyit fogynál akkor nem kérdeznéd meg itt a GYK-n, szóval valami nem stimmel a számításoddal.

2018. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyi edzéshez sokkal többet kell enned.
2018. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a sport, az összes testmozgás,beleértve a hazaérést ami körülbelül 1 óra bicikliút, a többi amit önerőből itthon sportolok, a nagyrésze a hasra és a lábra megy rá.
2018. ápr. 22. 14:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert még csak egy hete kezdtem el ezt a fajta életvitelt
2018. ápr. 22. 14:30
 5/8 A kérdező kommentje:

A mai napom:

1420kcal

A mai napon 2-3 óra testmozág volt.

A vízfogyasztás most olyan 2l körül volt.

2018. ápr. 22. 14:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Na akkor kiegészítésnek a kérdéshez.*Kb. 1 hete kezdtem el ezt a fajta életmódot. Az elején nehéz volt megállni,hogyha megkínáltak csokival vagy valami ilyennel azt ne fogadjam el.(ezen kívül valamikor megeszek egy-két kocka csokit). Ez a fajta étrend előtt is sokat mozogtam, de akkor olyanokból állt a VACSORÁM (még nem is az ebédem),hogy burger king,és onnan wrap, nugetts,sültkrumpli. Ezért gondoltam hogy elkezdem ezt a fajta életmódot, ami eddig mondhatni megy, mert nem volt olyan hogy az 1500kcalt átléptem volna. A sporthoz alkalmazásokat használok,kivétel a futás és biciklizéshez. Külön van ami a hasra edz és külön ami a fenékre stb... (6 ilyen app van a telefonomon) ezeket szoktam megcsinálni, ezek kb 1 órába jönnek ki. Ezeknek a nagy részét azért csinálom jogyha a fogyás talán majd beindul 1-2 hét után, akkor valami kicsi izom is legyen rajtam és ne puhuljak úgy el. Lehetséges,hogy ez rossz felfogás,nem vagyok ennek a témakörnek a szakértője.
2018. ápr. 22. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod tartani, teljesen jó :) szerintem ahhoz, hogy ne ess vissza, fontos, hogy megtalalj egy arany középutat úgymond: ne buntesd magad azzal, hogy csak es kizárólag ezeket eheted, mert nagyon hamar meg fogod unni, és nem tudod emiatt tartani, ha nagyon megkívánsz egy szelet süteményt, egy kis sultkrumplit, kis popcornt, stb. Néha engedj a csábításnak, és jutalmazd meg magad. Ha 60-80 százalékban be tudod tartani az egészséges étkezést, az szuper :)) egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, terj at a teljes kiőrlésű pékárukra. Milka csoki helyett 70-80 százalékos etcsokit egyél, egy két kockát. Igyál 3 liter vizet. Ajánlom neked, hogy reggeli előtt kb fél órával igyál meg egy pohár vizet, amibe belefacsarsz egy fél citrom levét, illetve 1-2 evőkanál almaecetet. A citromos víz, és az almaecet is segít a fogyasban! Ezenkívül, mozgás, mozgás, mozgás :) ha mindennap biciklizel egy órát, akkor nagyon jó vagy!!!
2018. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, muszály a napi 1 órát megtartani,mert eléggé messze lakom
2018. ápr. 27. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!