Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Léböjt kúrát mennyi ideig...

Léböjt kúrát mennyi ideig tartsam?

Figyelt kérdés

Nem szidást szeretnék meg ilyesmit csak egy kérdés hogy ti mit gondoltok erről mennyi ideig lenne jó lébőjt kúráznom én is szívesen megtisztanám a szervezetem a méreganyagoktól és miután befejeztem azután elkezdenék rendszeresen edzeni is stb... Én 10 napra gondoltam.Az úgy még oké? 51kg vagyok


14L



2018. ápr. 22. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, senki ne böjtöljön hirtelen ilyen hosszan s főleg 14 évesen nem (ha magas vagy, akkor a vékonyságod is egy plusz ok ellene, bár nem tudom, mennyi kalóriát vinnél be folyadékból).


A méregtelenítést alapvetően elvégzi a szervezeted mindenféle böjt nélkül is, de mivel itt megoszlanak a vélemények, inkább több szót nem ejtek erről. De 10 nap akkor is brutális, a fene se akarna ilyen hosszan izmot bontani, legalábbis én nem...

2018. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Max 3-4 óra...
2018. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!