Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem rég írtam kérdést, de kezdek félni. Elkezdett nagy mennyiségben hullani a hajam. Elmaradt a menstruációm. Természetesen kövérnek gondolom magamat, és annak is látom. Nagyon keveset eszek, mivel így próbálok lefogyni. 13/l

2018. ápr. 22. 19:02
 1/1 anonim válasza:
Hány kg vagy? Hány centi? Fontos lenne tudni ezeket mert ha pl ilyen 40kgs vékony lány vagy akkor előszöris elkellene menned egy pszichplógushoz.Kérd ki a szüleid vagy valakinek a véleményét esetleg hogy szerintük túl súlyban vagy e és beszélj velük is erről... A haj hullást okozhassa a stressz vagy hogy nem eszel eleget és nincs elég tápanyag a szervezetedben, vitamin hiánytől lehetséges. Szedhetnél vitaminokat pl c vitamint vagy multivitamint bármilyen bio boltban vagy gyógyszertárban lehet kapni nem drága.. Használhatsz ricinusolajat is a hajadra nekem az bevállt. Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan^^
2018. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!