Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Laktóz és Glutén érzékenyek!...

Laktóz és Glutén érzékenyek! Mit ehettek, ihattok? És milyen tünetek jelentkeztek nálatok?

Figyelt kérdés

Pár hete észre vettem,hogy nem bírja a tejet és a tej tartalmú dolgokat a gyomrom..fáj,ég és puffadok,fura hangokat ad ki.aztán masnap hasmas..:(

Nektek mik voltak a tüneteitek?



2018. ápr. 25. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A panaszok alapján ez laktóz intolerancia. A glutént ne keverjük bele, az külön téma.
2018. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem is laktózérzékenység, amúgy ne aggódj, az emberek 80%a nem tudja normálisan megemészteni a laktózt (én se). Amúgy az se normális, hogy az ember megissza más állat anyatejét, de ez most mindegy.

Amúgy van egy csomó féle növényi tej, (zab, rízs, szója, mandula, kókusz, mogyoró...) amik nagyon finomak, meg ugye laktózmentes tejtermékek. Probáld ki ezeket tej helyett és ha elmúlik a problémád, akkor ne egyél/igyál tejet, ha nem, akkor menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. :)

2018. ápr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!