Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok egyáltalán hízni?

Miért nem tudok egyáltalán hízni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, 190 cm, 70 és 75 kg között ingadozok. Egész életemben sovány voltam és próbáltam tenni ellene, de igazából mindegy, hogy mozgok, nem mozgok, kondizok, stb, örülök ha nem fogyok le. Rengeteg sovány ember azt hiszi, hogy sokat eszik de valójában ez nincs így. Én viszont nem egy 100 kg feletti ismerősömnél többet eszek meg, meg azért érezhető hogy nem éppen egy diétás mennyiséget fogyasztok el. Bárkinek hasonló tapasztalat? Tanácsok?
2018. ápr. 29. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyedet vizsgálták már? Milyen az anyagcseréd?
2018. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vizsgálták sosem, arra hivatkozva hogy teljesen normális a súlyom. Oké nem vagyok kórosan sovány de azért ennyi kaja mellett nem kéne egyáltalán soványnak lennem. Teljesen normálisnak mondanám az anyagcserém.
2018. ápr. 29. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány kalóriát eszel egy nap?
2018. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem számoltam ki, nem is igazán tudom megbecsülni sem. De például ma 1 db nutellás kenyeret reggeliztem egy bögre tejjel, ebédre húsleves, kb. 8 szelet rántott hús, krumplipürével, joghurt, torta, vacsira meg mondjuk még eszek olyan 3-4 szelet rántott húst, meg iszok este kakaót. :D
2018. ápr. 29. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyiségek nélkül ez lehet sok is meg kevés is. A másik probléma, hogy ma megedtél x kalóriát holnap meg csak fele annyit.

Kezdj el követni egy étrendet amiben mondjuk napi 3500 kalória van ha havi 1-2kg között hízol akkor jó. Ha kevesebbet növeled, ha többet csökkented a kalóriát.

És mivel nem zsírosodni akarsz hanem izmosodni -gondolom- így edzened is kell mellette.

2018. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!