Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet attól valami bajom ha...

Lehet attól valami bajom ha nem eszem 2napig? 13/L

Figyelt kérdés
Megyunk egy rokonunkhoz akinél minden kaja zsíros undorító és még csak nem is finom... két napig leszünk ott, lehet abból valami bajon ha nem eszem ott semmit? Tudnék inni vizet de az ételek nála tényleg undorítóak. Tudom ez nagyon rondán hangzik meg egyébként nem vagyok finnyás de a nála lévő ételek tényleg olyanok h már a reggeli után rosszul leszek legtöbbször..ezt pedig szeretném elkerülni.

2018. máj. 4. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem valami jó ötlet koplalni. Leesik a vércukrod, rosszul leszel, el is ájulhatsz. Ha tényleg ennyire rosszak az ételek, akkor legalább valami gyümölcsöt és mellé szénhidrátot (pl. egy sima vajaskenyér) fogyassz.
2018. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Én valahol azt hallottam, hogy egyébként az lenne az egészséges; ha minden héten egy napot kihagynánk, nem ennénk aznap. De az amúgy egy nap volt, amit írtak. Amúgy én nem vagyok szakértő a témában, én nem tudok nyilatkozni. Amúgy egy falat valamit azért egyél. Próbáld meg letuszkolni. Amúgy nemtom, ha van lehetőséged; akkor igyál előtte valami c-vitaminos dolgot; vagy legyen nálad dugi-csoki, meg dugi-alma. Szóval, amit nem látnak ők; csak dugdosol; pl nejlonzacskóban akár felaprítva az alma; ha nagy a gatyád zsebe. Vagy hátha náluk is van gyümölcs. És mondjuk nemtom, pl mondhatnád talán; hogy előző nap elrontottad a gyomrod; és te most csak inkább üres kenyeret; vagy valami zöldséget-gyümölcsöt ennél; mert mást most nem bír el a gyomrod. Még talán mondhatnád, hogy pl a nyers répa is jó; vagy bármi, ami van, de ezeket a nehéz ételeket most úgy érzed; nem biztos, hogy bírni fogja a gyomrod. Pl vacsorára meg nem hiszem, hogy oda is meleg étel lesz; szerintem vacsorára lehet; hogy önkiszolgáló hidegtál lesz.
2018. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél magaddal valami dugikaját, és edd azt.

De egyébként nem értem, 1. minek mész oda, 2. miért nem lehet megmondani, hogy bocs, de én nem szeretem ezt a kaját.

2018. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szükség semmi dugikajára, meg hasonlókra, egyszerűen szólsz a szüleidnek, hogy te az otthoni koszthoz vagy szokva, nem szívesen eszel vendégségben. (Én is kifejezetten utálok másoknál enni és még ha néha muszáj is, általában fele annyit bírok legyűrni, mint otthon.) Veszel 1-2 pogácsát egy pékségben, vagy megkeresed a legközelebbi gyorséttermet. 2 napot ki lehet bírni. :)
2018. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha idősebb lennél, azt mondanám, valószínűleg kutyabajod se lesz, én is simán kibírok sokkal többet is, ha kell...

De egyrészt fiatalabb vagy s a 13 évesek böjtöléséhez nem értek, másrészt nem KELL böjtölnöd. Viszel vagy veszel ételt, illetve eszel mást. Csak van ott valami étel, zöldség, tojás, gyümölcs, akármi...

Én olajos magvakat, aszalt s esetleg friss gyümölcsöt s valami sült cuccot vinnék, illetve egy halom tojást, ha a rokonnál az sincs, az jóval tovább eláll, mint két nap. Nem éheznék, az biztos, abban nem vagyok jó. De tényleg lehet boltba is menni, én rokonnál is szoktam.


Ha rosszul vagy az ételeitől, nyilván ne edd meg.

2018. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!