Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki egy hétig nem...

Ha valaki egy hétig nem eszik, szerintetek mennyit fogy?

Figyelt kérdés
Betegség miatt kizárólag. Kíváncsi vagyok, ti mennyire saccolnátok.

2018. máj. 8. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk 5 kilót.
2018. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csak vizet iszik 1 hétig..


Hát, előbb a glikogen raktár ürül ki, vizet vesztesz, aztán az izom kezd leépülni, aminél a kis térfogat is viszonylag nagy tömeget jelent.


Alkatfuggő mennyit lehet fogyni egy hét alatt. Gondolj bele, egy 150 kilós ember többet fog fogyni egy hét alatt mint egy 55 kilós.


Az ember 20 napig bírja élelem nélkül mielőtt meghal.


Szóval ennek tudatában, vegyünk egy átlagos testalkatú nem túl izmos 180 magas, 85 kilós férfit:

Szerintem 5-7 kiló izomból és glikogenbol lazán lemegy

1-1,2 kiló pedig zsírból..

2018. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kevesebbet, kb napi 40 dkg-fél kiló, ha amúgy inni iszik normál mennyiséget.
2018. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy normál, 2000 kcal kalóriaigény mellett ugye -2000 kcal a deficit, ez 2 kiló zsír lenne, de némi izom is le fog menni s mivel az kisebb kalóriasűrűségű, az csak növeli ezt a számot.

Plusz változó, hogy mennyi víz (a glikogénraktárok eleve ürülnek, nem kell dehidratálódni hozzá) és salakanyag.

Nem lehet tudni, de 4-8 kiló simán reális. Magamnál 5 kilót tippelnék, elég tapasztalatom van hozzá, hogy ez reális legyen.

2018. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Betegség miatt? Vagy igazából éheztetnéd magad hogy fogyj? Ha az utóbbi, jó ha tudod: duplája fog visszamenni, mert a szereveted ezt riasztásként fogja fel, hogy élelemhiány van: vagyis annyi zsírt fog utána elraktározni amennyit csak tud.
2018. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem megy vissza a duplája, sőt, semmi nem megy vissza, ha az ember nem eszik többletben... Nulla információnk van arról, hogy mi fog történni. Lehet, hogy nehéz lesz utána (bár egy hét elég kevés és normál, alig belassult anyagcsere mellett nem várnék különösebb problémát hosszabban. hosszas koplalásnál más), de a hízás az adott ember táplálkozásán fog múlni.
2018. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem megy vissza? Saját bőrön tapasztaltam hogy igen, pedig nem zabáltam.
2018. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 (:Puszedli :) ***** válasza:
Ha nem eszel napokon keresztül, biztos lemegy valamennyi. De mihelyt elkezdesz enni a tested mindent elfograktározni és dupla annyit szedsz fel. A diétások azért esznek keveset , többször, óramű pontossággal. Mert a szervezet tudja H 2-3 óra múlva enni kap és nem raktározza el. Viszont aki ilyenekkel próbálkozik H éhezünk napokig, annak az első evések után minden visszajön, mert elraktározza a megevett ételt, mert a szervezet nincs a rendszeres étkezéshez szokva, és nem tudja mikor kap legközelebb. Minden visszamegy, hacsak nem több.
2018. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: Jó, én pedig azt tapasztaltam, hogy csak zsírra alapozva tudok fogyni, jelentsem ki általános tényként? Egyetlen eset nem mond semmit.
2018. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2-esnek meg aki konkrét értékeket tud mondani:


Szerintetek akkor azok mind hazudnak, akik 40 napos böjtöt csináltak végig (nem ettek)?

Mert jó páran vannak. És semmit nem nyernek(nyernének) mások megtévesztésével.


Azért azt hozzátenném, hogy a nem evés nem azt jelenti, hogy csak vizet iszik az ember, de az italok mibenlétébe most nem mennék bele.

2018. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!