Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz hogy naponta egy almát...

Igaz hogy naponta egy almát meg kellene enni? Hia nem akkor mi az a mennyiség ami ajánlott? S van még olyan étel amit hasonló rendszerességgel be kellene iktatni az életünkbe? Ha igen, mit és mennyit?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez annyira egyénfüggő, hogy szinte nem is lehet rá normálisan válaszolni. Én például refluxos vagyok, ha almát eszem akkor marja a gyomromat és a nyelőcsövemet a savam, évek óta kerülöm ezt a gyümölcsöt.

Életmódtól és alkattól is függ, hogy mit és mennyit tanácsos enni

2018. máj. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Én cukormérgezést is kapnék tőle adott esetben, az alma nekem nem jó. Szerintem a fruktóz miatt.

Amúgysincs benne semmi speckó, ilyenkor a vitamintartalmáról sincs nagy véleményem... Majd jön a friss gyümölcs.


De nem kell gyümölcsöt enni, nagy tömegek nem teszik, nem kell az egészséghez. Igazából semmilyen étel nincs, ami kell hozzá. Kérdezd meg a növényeket kihagyó zerocarbereket és az állatokat kihagyó vegánokat, már a hozzáértőbb, jól táplálkozókat, 10 év után.


Rengeteg ételre mondanak ilyeneket, hogy napi ennyit meg annyit kéne enni, de egyik sem igaz. Nem kell se hús, se tejtermék, se gyümölcs, se más. A zöldséget azért én ajánlom, részben nyersen, de ha valaki egészségesen elél nélküle, annak nem szóltam.

2018. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden olyan napon, ahol a dátum prímszámra végződik, két tányér töltött káposztát kell enni 12%-os tejföllel és félbarna kenyérrel, ettől helyreáll a csí.
2018. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Helyes!
2018. máj. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!