Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Helyrehozhatom az állapotom?

Helyrehozhatom az állapotom?

Figyelt kérdés
Heti egy üveg édesitöszert(250ml) használtam és sok aromát. Lehet ettöl is alakult ki a táplálkozási zavarom? Régen anorexiás,bulimiás majd evés kényszeres lettem,állandoan eszem,ha nincs mit csináljak tömöm magam,lehet hogy az édesitötöl kapcsol ki az agyam? Átálltam a cukorral,de rengeteget falok be(pl egy nap két kalács,egy nagy üveg lekvár stb)rengeteg cukrot kezdtem fogyasztani a napokba . Állandoan hányingerem van és reped el a hasfalam,nem tudom leállitani magam segitség mit csináljak?
2018. máj. 13. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
De jo etvagya van valakinek :)
2018. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenbe 3x annyi édesitöt használtam ,mint más és a nagyanyam cukros lekvárját is csak ugy nagykanállal nyelem. Nem normális ez az erös édes iz kivánása. Mindent édesitek,a zöldséglevesbe is édesitöt töltöttem odáig jutottam
2018. máj. 13. 18:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerülhet leszoknom teljesen a cukorrol és édesutöröl? Lehet édes iz fogyasztása nélkül élni?
2018. máj. 13. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet
2018. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!