Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jelenleg dolgozom még két óra...

APitbul kérdése:

Jelenleg dolgozom még két óra van vissza a munkaídőből már nagyon éhes vagyok. Ha most lemegyek kajáért akkor 15 percel többet kell ülnöm a melóba. Az egészségemre nézve mi lenne e legjobb? Most leszaladni enni vagy hamarább hazamenni és otthon enni?

Figyelt kérdés

#idő munka
2018. máj. 23. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Az egészségednek teljesen mindegy két óra.
2018. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebédeltél?
2018. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni, én mindig otthon szeretek enni, nyugisan, ha az opció, sokkal jobban esik. Viszont éhezni se jó, az viszont változó, hogy mennyire tudom tolerálni az éhséget. Te érzed, mennyire kellemetlen ez neked. Ha van rá esély, hogy megéhezem, mindig tartok magamnál egy kis mogyorót (akkor is, ha nem, semmit nem bízok a véletlenre, ha evésről van szó :D), így el tudom tolni az étkezést.


Károsodást pár óra erősebb éhség miatt egy egészséges szervezet nem szenved, kivéve, ha a munkád vagy hazautad során megsérülhetsz, ha megszédülsz vagy efféle.

2018. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!