Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Insumed fogyókúra megéri?

Insumed fogyókúra megéri?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan hatásos, mint amilyennek írják mindenütt?

Nekem valami fehérjés változatot is vennem kell az eredeti mellé és úgy havonta 30 rugó. Egy kicsit sokallom ezt az összeget. Nem vagyok valami vastag és lehet hogy a gatyám is rámenne.

Eddig úgy vagyok vele hogy nem éri meg, mert ez is csak egy újabb csodaszer, amivel csak le akarnak húzni. Ki mit gondol?



2018. jún. 11. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem éri meg. A kevesebb kalóriabevitel ingyen van, sőt, még spórolsz is vele, mert a kevesebb kaja kevesebb pénzbe kerül.


Unokatestvérem próbált valami hasonló diétát, ahol ebéd helyett ilyen porlöttyöket kellett innia. Szépen le is adat a kilóit, de utána ahogy visszaállt a rendes étkezésre, visszahízott.

És ez a baj az ilyen fogyókúrákkal. X ideig iszod/eszed/csinálod, aztán arról más sosem szólnak róla, hogy ha elérted a célsúlyt, mi következzen utána. Ezért nem hatásosak az X ideig végzett fogyókúrák.

Inkább olyasmibe kell kezdeni, amit egész életedben tudsz tartani, és ezt általában élemódváltásnak hívják.

2018. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszi. Inkább spórolok a kajával, semmit kidobjak az ablakon egy valag pénzt. Igazából már az elején gyanús volt a dolog, én azért mentem a dokihoz hogy kidolgozzunk egy diétát meg egy mozgástervet, nem azért hogy rám sózzanak valami port.
2018. jún. 11. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Havonta 30 ezerért, ez valamilyen por, tápszer? Mik az összetevői?

Kérdés az, hogy mellette kell-e rendes ételeket enned (és mennyit), vagy csak iszod a port, és abban benne van minden fontos tápanyag x időre, vagy ki lehet vele váltani x étkezést naponta. Ettől függően is lehet drága vagy sem.

Az előzőnek annyiban igaza van, hogy még ha le is fogysz, utána is kellene egy jó étrend, és életmódváltoztatás, hogy ne jöjjenek vissza a kilók. Ebben segítenek a felügyelő orvosok? Végeznek rajtad vizsgálatokat, és ha igen, mennyi időnként? Ezért mennyit kell fizetni?

Biztosan vannak olyan emberek, akiknek megéri. Mármint nem maga a por, hanem az orvosilag felügyelt fogyókúra. Ha pl. lövése sincs az egészséges, számára megfelelő táplálkozásról, és nincs kedve/ideje/stb. utánaolvasni, kipróbálni különféle módszereket. Mondjuk mozogni mindenképpen ajánlott, ha iszol csodaport, ha nem.

2018. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy ha annyi lóvém lenne hogy ki tudjak egy ilyet fizetni, akkor inkább vennék egy kondibérletet meg felfogadnék egy személyi edzőt, mellette pedig keresnék egy dietetikust, akikkel kialakítanék egy életre szóló mozgási és táplálkozási rendszert, nem ilyen porlöttyökbe invesztálnék, amik ahogy az 1-es válaszoló is írta csak addig működnek amíg iszom őket, utána meg mindent visszaszednék.
2018. jún. 13. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező!

Az első válaszoló talán próbálta azért tudja ilyen jól hogy működik?

Nos, menj el egy Insumed orvoshoz ő mindent el mond aztán eldöntöd , hogy csinálod vagy nem... Egyébként 2 hetente kell menni mérésre,tehát végig orvosi felügyelettel csinálod. Izomból nem fogysz mint más diétáknál épp ezért nem lesz a jojo efektus ha elhagyod a ponrt. Ha eléred a kívánt súlyodat az orvos kivezet a diétából, természetesen az rajtad áll hogy utána mennyire figyelsz oda az étkezésre vagy zabálsz mint előtte. Egyébként ha mozogsz és figyelsz a napi kalória bevitelre le megy xy kg majd megelégedve az elért alakoddal abba hagyod és idővel vissza térsz a "zabáláshoz" ugyan úgy vissza jön a plusz.

2018. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #5. #1 válaszoló INGYEN lefogyott.

Üdv.

#1.

2018. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Osztom 1-es (és 6-os) véleményét, ingyen fogyok le és 5-ös, NEM ZABÁLOK! Nem mindenki a zabálástól hízik el, tudod?

Egyébként ha már itt tartunk, megemlíteném hogy valaki privátban zaklató leveleket írt nekem hogy próbáljam ki ezt meg azt a szemetet még drágábban, merhogy az jobb mint az insumed. Mikor mondtam hogy nem érdekel, durván nekem esett. Megírtam neki hogy hagyjon békén és letiltottam az illetőt. Ugye nem te voltál az, kedves 5-ös?

2018. jún. 20. 15:41
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem érdekel és ingyen akarsz fogyni minek kérdeztél? Vagy csak kellet a megerősítést hogy ez is egy hülyeség mint minden más ilyen jellegű fogyókúra?Biztos lehetsz benne ,hogy nem én voltam aki írogatott de azert köszi ... Egyébként egy edző+dietetikus se olcsóbb , és a helyes táplálkozáshoz az élelmiszerek sem.
2018. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt a nézetet se tudom osztani, hogy a helyes táplálkozás sokba kerülne.

A helyes táplálkozást nem "szuperegészséges", "bio" és "mentes" termékek merítik ki, amiknek egyébként valóban magasabb az ára, mert a sok hülye úgyis megveszi. Hétköznapi ételekkel is lehet fogyni, ha mértékkel fogyasztunk belőlük. Ha meg kevesebbet eszünk, az kevesebbe kerül. Épp, hogy spóroltam. :)

Nem azt kellene sulykolni a fogyózóknak, hogy egyen egészésges ételeket, bármennyit, és nem fog elhízni, mert sose szokik le a folytonos evésről, inkább a mértékkel evés felé kellene irányítani az embereket, mert ez utóbbi a helyes táplálkozás.

2018. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tisztázások végett akkor, mert a kérdező totál másként adja elő, mint ahogy van.

Igen, vannak porok, amiket meg kell venned, de az egész módszer nem ebből áll, nem csak annyiból áll az első alkalom, hogy rá tukmálják ezt az emberre. A por csak kiegészítő, mint a gyúrásnál az étrendkiegészítő porok.

Az egész módszer az első alkalommal személyre szabott étrenden áll. Ez a lényege, nem a por, mint ahogy a kérdező próbálja beállítani. Nem kókler étrendről beszélünk, tényleg normálisról, például semmilyen cukros ételt vagy italt nem is fogyaszthat az ember.

Van pár ismerősöm, aki elkezdte, eddig mindnek bevállt. Nem csak olyanokról beszélünk, akik pár kilótól akartak megszabadulni, egyik ismerősöm például már 200Kg körül járt már, ő is hiába evett már kevesebbet, nem akart fogyni. Mert igen, attól, hogy kevesebbet eszik az ember nem fog fogyni, hogyha azok olyan kaják. Ha igen, akkor is elsődlegesen inkább izomból, mint zsírból. Ennél az ismerősömnél is ez volt, utána kezdték el ezt a módszert és jelentősen lefogyott.

Akiknek nem használt ez a módszer azoknak mindig általában azért, mert cseszték betartani az étrendet.


Azt meg megnézném miként jön ki valaki 30 ezerből kondi bérlet + személyi edző + normális kaja dologban. Kondibérlet normálisabb helyen 7-8 ezertől kezdődik. Edzők is 10 ezer körül vannak havonta, olcsóbbat nem érdemes keresni, mert az olyan is lesz és rövid időn belül utána járhat az ember gerincproblémákkal az orvoshoz, mert rosszul hajtatta végre a feladatokat. Szálkásító étrend meg aztán végképp nem jönne ki magában se 30 ezerből.

2018. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!