Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok szabadulni a kalória...

Nem tudok szabadulni a kalóriaszámolástól?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mit tegyek szerintetek? Anorexiából gyógyulok, de egyszerűen folyamatosan az összes terméknek a kalóriáját nézem... remegek, nem tudom megvenni csak a light termékeket. Aki ebben benne volt hogyan tudott ezen túllépni? Evéssel és gyógyulással nincs gondom szerencsére, de fusztrálva érzem magam, ha nem tudom mennyi a kalóriatartalma annak, amit megeszek. Előre is köszönöm a tanácsokat.

2018. jún. 21. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

De, van gondod a gyógyulással. Anorexiás VAGY!


Fogadd el, hogy még nagyon is beteg vagy, különben leszarnád a kalóriákat.


Amíg ez frusztrál, addig egy mákszemnyit nem haladtál a gyógyulás útján.

2018. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Előző, bár van benne igazság, amit mondasz, de nem hiszem, hogy túl építő jellegű a válaszod...már az is haladás, ha egyáltalán valaki beismeri/tudja, hogy anorexiás, és szeretne változtatni.

Hogy érted, hogy az evéssel meg a gyógyulással nincs gondod? Ha amúgy tudod, akkor számolod is konkrétan, vagy csak "tudnod kell"? Azt szűröm le a szövegedből, hogy te igazából mindenképp súlyt tartani akarsz, gondolom ezért félsz a kalóriáktól. Vagy csak nem akarsz túl "gyorsan" hízni, azt akarod, hogy a gyógyulás is irányított legyen úgymond.

Egyébként ha szeretnél, írhatsz privátban, mert kíváncsi vagyok a tapasztalataidra, bár én még közel sem vagyok gyógyulófélben, de szeretnék egyszer eljutni odáig, és a kalóriaszámlálás nekem is hatalmas problémát okoz, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaha el tudjam hagyni.

2018. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!