Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mitöl lehet alig birok...

Ez mitöl lehet alig birok enni darabos ételt de éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Terhességem elött is volt gondom az ételekkel bàr ennyire nem terhességem alatt teljesen normàlisan ettem ittam mindent most 3éves egeszséges a gyermekem ,de az én àllapotom romlott nagyon lefogytam bàrmit megtudnék enni de nem megy valamiért kinszenvedés minden étkezésem mit tudnék tenni mi lehet ez?félelem érzetem van hogy félrenyelek vagy (felszivom mert ilyen is van )kihez forduljak? Vagy magamban rendezzem a dolgaim?
2018. jún. 23. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valami fóbiának tűnik... Nem tudom, ezzel kihez kell menni, pszichológus, valószínűleg, de addig is, ha nem is darabosat, de egyél rendesebben. Folyadékkal s lágy étellel is be lehet vinni a kellő mennyiségű kalóriát, fehérjét, zsírt.
2018. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészet, gasztroenterológia szakrendelésre érdemes lenne elmenned, nézzék már meg, mi van a nyelőcsöveddel. Ha nincs szervi eltérés, akkor a lelki részét kellene rendbetenni. Tartós stressz is okozhat ilyet.
2018. jún. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!