Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasról és karról fogyás?

Hasról és karról fogyás?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs helyi fogyás és tudom azt is hogy ez már az ezredik ilyen kérdés de azért kéne a segítség mert elkezdtem kondizni, egészségebben étkezni és a lábamról ment le azt én is látom de valahogy nem haladok más területeken. Kardiózok naponta minimum 15 percet (legtöbbször HIIT vagy futógép emelkedőre állítva) gépekre is megyek és súlyzózok is de én valahogy kevésnek érzem amit csinálok szóval aki tud tippeket adni az írjon amennyit csak lehet (táplálkozás és edzés tippeket is kérnék) és a has része lenne a legfontosabb. Előre is köszönöm

2018. júl. 8. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Számolod a kalóriát?)

Azt mondod kevésnek érzed amit csinálsz,

Akkor ne is számíts nagy változásra amíg mindent bele nem adsz 120%-ban.

Idő fiam,időbe telik.

Étkezz egészségesen továbbra is,és Dolgozz Serényen!

2018. júl. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom megfogadtad ,hogy le fogsz fogyni.

Akkor tartsd is be amit ígértél,mert egy férfi mindig állja a szavát!

Ha feladod nem vagy mêltó

2018. júl. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ugy kimaradt hogy 16/l de a kaloriakat szamolom igen meg elkezdem majd a szenhidratokat is figyelni
2018. júl. 12. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Elnézést hölgyem !

<3

:DD

A fiatalság tüze lobogjon benned!

2018. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!