Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 189 cm vagyok és 65kg (férfi)...

189 cm vagyok és 65kg (férfi) épp hogy betöltöttem a 15. évemet Szerintetek ideális ez az arány?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem férfi vagy. Csak fiú. Szerintem vékony lehetsz. Majd változik még ez. Nagyon fiatal vagy.
2018. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magasabb vagy az átlagnál, ami fiúnak szerintem előny. A súlyos is jó, kicsit esetleg eddz, izmosodj, hogy ne legyél olyan "cingár" :D Én ennyi idősen lányként 187 cm voltam. Most 17 vagyok, nem nőttem azóta semmit.
2018. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú,jó magas vagy.Az arány egyáltalán nem jó,de ahogy előttem is írták,majd erősödni fogsz,változni,férfiasodni és akkor majd nem lesz ekkora a különbség.

A fiatal fiúk többsége nagyon vékony,ez így van rendjén,csak a te magasságod átlagon felüli,ráadásul.

2018. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az izmod, de 15 évesen sokszor van ez így. Tömegelj majd, kivéve, ha te szeretsz cérnaszál lenni, bár azért ennél szerintem mindenkire több izom kell, legalább egy kicsivel.


De csak 3 számot írtál, nem látunk, hogyan nézel ki, csak azért tudtam ennyit is írni, mert nagyon kicsi a súlyod a magasságodhoz, így nyilván igen kevés az izom és a zsír is.

2018. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem rádférne egy kis súly. Én 14 vagyok 113kg-mal, 182cm. Én küzdősportolok és erősítek és nagyjából ez meg is látszik.
2018. júl. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!