Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azt hiszem evészavarom van....

Azt hiszem evészavarom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy sokszor a kényszeres evésnek lelki probléma lehet a hátterében.

Nos, én megbuktam matekból év végén. Utálatot nem kérek, napi 3-4-5 órát tanulok és eljárok tanárhoz, pótvizsgán nem lesz baj.

.

Egész nap eszem.

Eddig eljártam edzőterembe, és külön aerobicra, mostmár azt sem..már legalább egy-két hónapja nem vagyok éhes. Akkor is eszem, ha már érzem, hogy tele vagyok.

Nagyon félek, hogy elhízom, de egyszerűen SEHOGY nem tudok leállni. Kérlek segítsetek...



2018. júl. 21. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
hát elég durván túlreagálod a bukást. próbáld meg megértetni magaddal hogy az életben SEMMI, de SEMMI hatása nem lesz ennek a hlyeségnek. amikor valamire ráparázol mindig azt kérdezd magadtól, öt év múlva ez fog érdekelni? vagy akár egy év múlva? és ha a válasz nem, akkor ne tedd tönkre magad egy akármilyen kis piti problémán. volt egy oszt.társam aki már úgy lebukott hozzánk, aztán tőlünk is megbukott, és akkor hagyta abba az iskolát és elment helyette cukrászatot tanulni. hát hadd ne mondjam hogy többet tud kezdeni vele mint bárki más egy szros érettségivel. én ha visszamehetnék biztos inkább szakmát tanulnék. de ha neked mindenképp kell az az érzéketlen papír akkor se parázz ennyire mert ugye van pótvizsga. azt hogy egész nap eszel amúgy hogy csinálod? mindig tele van a hűtőtök? vagy te vásárolsz? a helyedben nem vásárolnék, odaadnám a pénzem valakinek hogy vigyázzon rá és ne adja vissza egy ideig, úgy nem tudnál kaját venni.
2018. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

CSak úgy tudsz leállni, ha te magad erőt veszel és nem eszel ennyit, más nem fog tudni segíteni, más megoldás nincs. Talán, ha levizsgázol, akkor abbamarad.

Ha meg nem, és tovább is így lesz, akkor igen, el fogsz hízni.

2018. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
En is megbuktam matekbol megyek potvizsgara es detto az evessel lett gondom 70-kg voltam Junius elejen most 55 kg vagyok annyira raparaztam es en is jarok tanarhoz. En alig birok azota enni
2018. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
20 kg fogyás azért az elég sok, nem viszitek kicsit túlzásba az aggódást?
2018. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet de mindenkinek mas a lelkivilaga
2018. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oké, de ez nem szűnik meg csak, ha nem aggódsz ennyire.
2018. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!