Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Toman Diet véleményetek...

A Toman Diet véleményetek szerint mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül?
2018. júl. 23. 14:40
 1/2 anonim válasza:
100%
Az első konzultáció 5000. Mivel az első két hétben napi 5 port kell inni az 50.000ft. Elvileg utána kevesebb valamivel, de a lényegen nem változtat, hogy drága. Ennek ellenére hinni akartam benne, kipróbáltam de egy nap múlva visszavittem az egész pakkot mert nem tudtam elviselni az ízét, már a tízórainál hányingerem volt tőle ez a nap végére már alig volt leküzdhető. Meglepett a dolog, mert több helyről mondják kifejezetten finom. Nem vagyok finnyás de számomra elviselhetetlen. Állítólag ezért senki nem vitte még vissza. Amit tanácsolni tudok, hogy aki szeretné elkezdeni, próbáljon meg webshopon 1 édes meg 1sósat venni és kóstolja meg. A hatásosságáról nyilatkozni nem tudok, remélem van akinek segítség a válaszom.
2019. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
#1 nekem ugyanez volt a bajom vele. csomót most sem tudok megenni. Most járok az első szakasz végefelé, lement öt kiló. Igaz ez csak viz. De legalább annyiban jó hogy lehet látni a dobozokon a referencia értékeket meg ugye adnak étrend mintát is. Szóval ha ügyes vagy, tudod folytatni nélkülük is.
2019. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!