Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lactase Comfort felnőtteknek?...

Lactase Comfort felnőtteknek? Lehet szájba is csepegtetni?

Figyelt kérdés
A házi orvosom felírt nekem Lactase Comfortot, mert azt mondta hogy az nagyon jó. Azt láttam a neten, hogy az ételbe kell csepegtetni, de lehet ezt szájba is? És mennyit kell várni étkezés előtt, hogy jól hasson? Akinek van tapasztalata, megköszönném, ha leírná! :)

2018. júl. 23. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
én is azt szedem, de nem hallottam hogy ételbe is lehet csepegtetni. Én egy kis pohár vízbe cseppentek 2-t. Közvetlen az evés előtt és lenyelem. Csak ajánlani tudom, mert nálam nagyon bevállt.
2018. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nics nálad víz, mert máshol eszel, akkor nem szoktál a szádba csepegtetni? Szerinted azt is lehetne? És akkor ezekszerint nem kell várni kaja előtt, hogy hasson :)
2018. júl. 24. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
elvileg akkor hatásos ha egyszerre kerül az étellel a gyomrodba. biztos cseppenthető a szájba is, nyállal lemegy
2018. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!