Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Peak fitnesz modell anyuka...

Peak fitnesz modell anyuka diéta és edzés csinálta/ csinálja valaki? Tapasztalatok? Tényleg 2x annyi g fehérje és ch kell mint a testsúlyom,95kg vagyok. Az majd' 200g

Figyelt kérdés
Mennyire jó ez a diéta ha életmódot akarok váltani? Gondolom az egyhangúságot meg lehet törni némi kreativitással.És az edzés?Fitnesz modellségre nem törekszem, de egészségre és jó alakra igen. Megfelelő táplálkozás ez erre a célra? A táplálékkiegészítőket nem szedném,bár gondolom az ingyen diéta és edzés a kiegészítőknek csinál reklámot. Szóval tapaztalatok,hozzászólások? Valaki lefovyott ezzel az étrenddel és edzéssel?

2018. júl. 26. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ehhez a diétához szólok hozzá, mivel ezt nem ismerem, de az biztos, hogy a fehérjét a feleslegmentes testtömegre kell számítani, a hájnak nincs fehérjeigénye, a fölös fehérje csak terhel, cukorrá s ha nem használod el, zsírrá alakul.


A kalóriaigény egyedi, nincs értelme mindenkire ugyanazokat a makrókat ráhúzni (már csak azért sem, mert nem mindenki bírja ugyanazt a stílust).

2018. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, gondoltam ám, nekem a kevés zsírfogyasztás (max. 15 g) a legnehezebb. A ch mérséklése hagyján. A kcal igény egyediségéről tudok. De itt kalóriá helyett makrókkal számol.
2018. júl. 27. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!