Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem eszek zsíros kajákat...

Ha nem eszek zsíros kajákat akkor nem fog a tokám nőni igaz?

Figyelt kérdés
Szeretném,hogy az állkapcsomnál a vonalak maradjanak látszódva és ne legyen tokám, és szép állkapcsom legyen, ha nem eszek zsíros ételeket és rendesen táplálkozok és edzek amúgy is rég óta sportolok akkor nem lesz tokám?

2018. júl. 30. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a zsírtól lesz a toka, hanem a túlzott kajabeviteltől.
2018. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez genetika. Nem vagyok elhízott, de van tokám és mindig is volt. Sosem volt vékony, tónusos arcom, mindig is volt tokám.
2018. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem csak a genetikátol függ
2018. júl. 30. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Genetika, hova hízol. Nekem 10 kiló plusszal semmi tokám nincs, de 30-cal sem volt kifejezetten.


A hízás nem a zsíron múlik, rengetegen fogyunk napi 100g feletti zsírral... Lehet 2-300-zal is, ha az ember elég aktív hozzá s nem eszik szénhidrátból is többszázat mellé :D S ehetsz te egészségtelenül zsírszegényen is, ha túl sok a kalória, szinte bizonyosan hízni fogsz. Cukorból is simán lerakódik a zsír, sőt, hormonálisan még támogatja is ezt a gyors felszívódású cukor.

2018. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azaz egyszer azt látom van tokám és egyszer azt,hogy nincs én ezt nem értem, amúgy évek óta sportolok s fiatal is vagyok
2018. júl. 30. 16:21
 6/6 Szt111 válasza:
Úr isten hogy lehet egy toka genetika!? Igen a toka a felesleges bőr maradványai Szóval edzeni kell a nyakat is! Keres az interneten rá sok féle meg oldás van pls Csücsörétés (Erősen- igen kicsit fáj ki kell bírni!) Ez van ha mem szeretnél tokât nyakat kell edzeni mit nem lehet ezen érteni én eszt 15 évesen is tudtam! De ezt nem értem egy Évek óta sportolónak hogy lehet tokája?
2018. okt. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!