Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikor lesz végre mindenki vegán?

Mikor lesz végre mindenki vegán?

Figyelt kérdés
Mikor ertik meg az emberek hogy nem egeszseges allatokat, anyatejet , csirkemenstruaciot, vagy mehecskehanyast enni? Mikor?
2018. júl. 30. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hülye :D
2018. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Majd ha mindenki vega lesz a Földön, akkor kérdezd meg, jó? Addig legyen már nyugtunk, pár hónapja már írtam egy hosszabb szösszenetet ugyanerre a kérdésre.


De, szerintem egészséges minőségi házi "csirkemenstruációt" enni s mennyire finom, gyors, kényelmes és fogyáshoz is mennyire jó, legalábbis nekem :D A vegánok mikor jönnek rá, hogy sokakat nem zavar, ha ilyen szavakkal illetik a kedvenc ételüket, az akkor sem veszt semmit a vonzerejéből? :) Ha az erős tojásíz nem rettent el, akkor az intoleráns vegán széplelkek manipulatív terminológiája sem. Csak kissé szánakozom rajta. Ha én akarok belekötni a tojásevésbe, akkor a sok kiskakas tömeges leölését veszem elő, na az már számít nekem, de valamit enni kell s a növények, azok nekem nem elégségesek jelenleg. Próbálkozom, de egy teljes növényi nap még elég kemény. 5 után pedig kikészülök a sok szénhidráttól, amivel ellensúlyozom a hiányaimat.


Amúgy kedvelem a vegánokat, már a normálisabbját. Nem kizárt, hogy egyszer vegán leszek, egyszer a ködös távoli jövőben, amikor képes leszek ekkora kihívásra. Persze akkor is belém fog kötni a bigottvegán, hogy mi az, hogy általában kerülöm a gabonát, a száraz hüvelyeseket, a szóját s lehetőség szerint a gyümölcsöket és kisebb mértékben a zöldségeket is... De az már nem az én problémám lesz.


A méhecskehányás is nagyon finom, hamarosan veszek is újra, rég ettem, sajna túl szénhidrátdús nekem. Pár cseppet azért elviselek :D Jobb édesítőt el se tudok képzelni, már ízre.

2018. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Mikor értik meg az emberek, hogy mindenevő a fajunk?

A hús vagy pl a tojás is teljesen természetes táplálékunk.


A megfogalmazásodról pedig annyit, hogy ennyi erővel akkor milyen érzés növényi szaporítószerveket vagy növényembriókat rágcsálni?

2018. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Érdekesen fogalmazol, de hát a te szíved joga. Viszont csak szólnék, hogy a tehén nem csak akkor ad tejet, amikor borja van. A csirkemenstruáció meg egyenesen hülyeség. :D
2018. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolso: nagyon tudatlan vagy!

De igen, a tehennek csakis akkor van teje amikor "terhes". Egy nonek sinc smindig taja, csakis akkor amikor terhes! Egy macskanak sincs mindig teje csakis akkor amikor terhes. A csirkemenszesz hulyeseg? Hulyeseg az, hogy letezel! Minannyian a pokolban fogtok kikotni, ti kegyetlen gyilkosok!

2018. júl. 30. 18:07
 6/12 A kérdező kommentje:
Taja=teje
2018. júl. 30. 18:08
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Azért fel ne robbanj mérgedben! Gyilkosok... :DDD
2018. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, azt hiszem van egy sanda gyanúm hogy nem is vegán vagy, csak valami unatkozó hülyegyerek, aki magát idegbeteg vegánnak kiadva próbálja lejáratni a növényevőket...
2018. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

5.-ös kommentedre még annyit: tisztában vagyok vele, hogy annak a tehénnek van teje, aki legalább egyszer már ellett, de aztán folyamatosan fejik őket, és egyáltalán nem kell vemhesnek lennie. Ezt meg jobb, ha tőlem tudod.

Azért nem gyilkos senki, mert tejet iszik.

72%-os, értékeltem a leírásod, mert ha ő így fogalmaz, te meg úgy, teljesen igazad van. A babcsíra, búzacsíra, vagy akármilyen "növényi embrió" is élőlény. :)

2018. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pedig teljes mertekben vegan vagyok.
2018. júl. 30. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!