Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vércukoringadozás alkoholmegvo...

Vércukoringadozás alkoholmegvonástól lehetséges?

Figyelt kérdés

19 éves korom óta iszok rendszeresen, minden nap egy-két sört. Altatóként és szorongásoldóként indult estére és függőség lett belőle. Májusban kezdtem el naptárat vezetni arról, hogy mennyit iszok melyik nap, a cél minden hónapban az, hogy 30 napból 20-at józanul teljesítsek.


Túl jó vagyok, ugyanis majdnem mindegyik hónapot kipipálhattam egy-két hétvége kivételével. Azonban az a probléma merült fel, hogy a vércukrom rendkívül alacsony minden reggel, minden ételnek a glikémiás indexét lesem de semmi nem jó!


Nagyon sokszor van halálfélelmem és ájulásérzetem, remegek ha nem kapok be legalább egy savanyú cukrot! Először fogyásnak indultam az alkoholmegvonás után, de lassan hízni kezdtem és a szervezetem ezerrel kéri a cukrot mit csináljak?


Talán felborult a májam "ritmusa"?


24/N



2018. júl. 31. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
5 év alatt inzulinrezisztencia simán kialakulhatott. Van erre megfelelő diéta, és mozogni is kellene. De lehet, hogy előtte/közben nem ártana kivizsgáltatni.
2018. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!