Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges, ha így székelek?...

Egészséges, ha így székelek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van, mikor naponta egyszer van székletem. Ha nem jön ki minden a reggeli székelésnél, akkor ebéd után kijön. Mostanában napi 4x eszek, és így 3x van székletem, ha reggel nem minden jön ki (hízó kúrán vagyok). VISZONT:ma reggel nem jött ki minden, a tízórai zabkása után SE. Ebéd után volt ingerem, de erőlködtem és alig jött ki. Aztán most nemrég megint éreztem ingert, elmentem és úgy érzem minden kijött. Ez normális? Nem hasmenésem volt, teljesen normális volt az egész. Normális, ha pár napja kb minden étkezés után székelési ingerem van, majd szelelek párat és talán kakilok?

2018. aug. 1. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a nem normális, hogy reggel elmész, ha kell, ha nem, mert ütött az óra. És nem nem jön ki mind, hanem szerencsétlen szervezet erőlködik, hogy produkáljon valamit az elvárásaid szerint, aztán persze csak 2 kávéskanállal tellik, te meg a mennyiség alapján azt gondolod, hogy bent maradt a java. Bőven elég 1-2 naponta 1x ha már rendes inger van, nem ilyen ilyenkor szoktam módon ezerszer trónolni.
2018. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem jött ki minden? Talán szorulásod van?
2019. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!