Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ehetek ilyenkor?

Mit ehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kedd este a semmibol elkezdett gorcsolni a gyomrom. Eleinte azt hittem csak a szokados hasfajas ha alszom reggelre elmulik. Hat nem ugy lett. Fel 10 korul fekudtem le, elaludni nem tudtam ugy fajt a hasam vettem be nospat es algopyrint de nem segitett. Aztan nagynehezen szenvedesek kozott egy kicsit elszunditottam de 1 ira korul ismet nagyon erosen gorcsolt a hasam. A wc es az agy kozott cikaztam. Nem tudtam, hogy a hasam fog menni vagy folul jon minden. Vegul mindketto bekovetkezett. Onnantol 20 percenkent hanytam. Parom folhivta az ugyeletet akik eleg bunkon azt mondtak vegyek be gyogyszert es menjen le vegyen nekem kupot.... ejjel kb 3/4 2-kor immar a 3. hanyas utan... ezzel ravagtak a telefont. Meg 1 ora eltelt felhivta oket hogy az eg vilagon semmi nem jo folyamatosan hanyok es folallni nem birok. Akkor azt mondta az ugyletes hogy szolt az egyik autosnak fe lehet 2 oraba is telik ameddig kier valaki. Ott lett eleg a mentoket is hivtuk, akik azt mondtak hogy folhivjak ok az ugyeletet es kikuldenek valakit es folhivnak utana. Mondanom se kell, senki nem hivott fol. Ismer eltelt 1-2 ora mar vilagosodott, nem tudom hany ora lehetett, parom folhivta a mentoket hogy mi van mar?! A no visszakerdezett hogy ugye nem gondoljuk komolyan, hogy hanyasert es hasgorcsert kikuldenek mentot.... persze megijedtunk mert batyamat fel eve mutottek vakbellel es hasonloak voltak a tunetei. Szerintem olyan fel 7 lehetett mikor utoljara hanytam, zoldet. Gondolom epet hanyhattam. Sokadikon voltam tul addigra. Utana egy oracskat aludtam. Mire parom folhivta a haziorvosunkat, hogy ram tudna-e nezni, kaptunk is idopontot 8-ra. Kozbe visszahivta az ugyeletes orvost, hogy hagyjak a francba majd megoldjuk maskepp addigra mintha elvagtak volna a madzagot sokkal jobban voltam mintha nem epp az egesz ejszakat hanytam volna vegig. Vegulis az ugyeletes orvos jott ki 8:02-kor. Kaptam szurit, elvileg csak virust kaptam el. Lehet jobban orultem volna ha bevisznek, nem bantam volna ha kapok infuziot. Nagyon kiszaradtam de feltem egy kortyot is inni. Elvileg nem kellett semmifele dietat tartanom a kikotes az annyi vilt hogy ne egyek zsirosat es fuszereset. Tegnap egy piritost ettem es ropit. A vizet szinte csak nyalogattam. Este ittam normafloret. Es most reggel is. Reggel ettem bake rollst ebedre pedig fott krumplit. Mi mast ehetek?😔 most is faj a hasam fe most alul de csak enyhen. Az az ehsegtol lehet, attol hogy ures a gyomrom?

#betegség #beteg diéta
2018. aug. 2. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
1-2 napig csak ropit és főtt krumplit egyél, utána már egy kis főtt csirkét, rizst. Tejterméket 1 hétig ne, kerüld a zsíros és fűszeres ételeket.
2018. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!