Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pattanásos a bőröm, ehetek...

Pattanásos a bőröm, ehetek kakaóscsigát?

Figyelt kérdés
Mondta a bőrgyógyász hogy ne egyek csokit, zsirosat, fűszereset, forrót, magvakat, diót, mogyorót, cukros dolgokat (plusz használok kétféle kenőcsöt) de anyum csinált kakaóscsigát és úgy megenném, nagyon bajom lesz tőle? A gyulladás már eltűnt a kenőcsök miatt de azért még eléggé olyan vagyok csak kicsik és nem pirosak.

2018. aug. 5. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ne egyél, az is csoki.
2018. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
20%
Bármit ehetsz! Csak járj havonta kozmetikushoz és vegyél arctisztító tonicot, napi kétszeri használatra :)
2018. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Kettessel ellentétben én azt tanácsolom, hogy kozmetikushoz semmiképp ne menj, és csak azt kend a bőrödre, amit a bőrgyógyász felírt. A kakaós csigát nyugodtan edd meg. Amiket a bőrgyógyászod felsorolt, szintén nyugodtan eheted, csak mértékkel. Tehát ne egész nap chipset egyél csokival, de ha megeszel napi 1-2 kockát, semmi kihatása nem lesz a bőrödre. Ezeket bőrgyógyász rokonom mondta.
2018. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, igen amit a kettes írt én se tartottam jónak, köszönöm utolsó és első 🤗🤗 mindenki kapott zöldség kezet😄😄
2018. aug. 5. 21:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Zöld kezet* 😂😂😂😂😂😂
2018. aug. 5. 21:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért ne ehetnél fűszereset és forrót... A tejet, tejtermékeket nem említette? Én azoktól voltam nagyon pattanásos. A növényi olajokkal, olajos magokkal is érdemes vigyázni.
2018. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt nem 😐😐😐
2018. aug. 6. 21:12
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor odafigyelek, köszii
2018. aug. 6. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Egyél nyugodtan,ne kinozd magad. Most van,most egyél belöle. Nem lesz bajod töle
2018. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
27%
Szerintem a bőrgyógyász hülyeséget mond, a pattanásoknak semmi köze a táplálkozáshoz. Hagyd az egészet a francba!
2019. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!