Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindennek rossz íze van. Már...

Mindennek rossz íze van. Már szenvedés az étkezés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudok már mit enni anélkül hogy le kelljen erőszakolnom a torkomon és öklendezés legyen a vége. De muszály, mert ennem csak kell, nem akarok anorexiás lenni. Emiatt munkahelyen és otthon is külön kell étkeznem, nehogy valaki meglássa.

Viszont mindennek rossz íze van számomra. A rossz íz az nem kifejezés, egyszerűen taszító. Egy dolog amit még tudok élvezni az a gyümölcsjoghurt, de semmi más. Se otthoni ételek, se éttermi dolgok, semmi. A korábban szeretett ételeket is mind szenvedésnek élem most meg. Amúgy sem vagyok soha éhes. Naponta kétszer szoktam enni egy keveset, de a legrosszabb részévé vált a napnak.

Mi lehet a probléma?

20/F


2018. aug. 8. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagy labor azonnal.

Ha nincs betegség a háttérben, akkor jöhet a pszichés gyógyítás.

2018. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok stressz er teged? Bant valami? Minden rendben otthon stb? Agyadban is? (nem gonoszkodas, tapasztalat, egy cipoben jarunk, lehet ugyanaz a gond)
2018. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább pszichésnek hangzik, a súlyoddal nem voltak problémáid?
2018. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyelved milyen színű? Lepedék van rajta? Ha nem eszel, érzel valamilyen rossz ízt a szádban?
2018. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sok stressz? Munka, egyetem, anyagi problémák, párkapcsolati gondok, általános kilátástalanság ami a korombelieket jellemzi. Szóval igen, most egy ideje összejött ellenem pár dolog. De szerintem ennyi problémája van másnak is, illetve sokszor voltam már ideges időszakokban és még nem volt ilyen.

Súlyomból nem vettem észre eddig, de most hogy írod lehet hogy vesztettem. Nem méregettem magamat sose, de ránézésre is kicsit mintha látszana.

Nyelvem középen kicsit szürkés, de nem lepedék mert nem jön le. Alapvetően nincs rossz íze a számnak.


Köszönöm szépen a segítséget. El fogok menni a háziorvoshoz ahogy időm engedi. Belegondolva így tényleg nem lehet hosszútávon meglenni.

2018. aug. 9. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!