Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Régi ólom vízvezetékes társash...

Régi ólom vízvezetékes társasházban lakok és szeretnék valamilyen víztisztítót a csap alá. Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez megfelel

[link]

2018. aug. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk vagy Aquafilter, vagy PurePro van, most meg nem mondom pontosan, mert nem otthon vagyok. Egyszerre sok pénznek tűnhet a beszerzése, de megéri, hogy nincs ásványvíz cipelés, és nem kell 10 percet várni, mint a kancsónál, amíg árcsöpög.
2018. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bioclifebyzsu válasza:

Nekem fordított ozmózis víztisztítóm van már két éve, és nagyon meg vagyok vele elégedve. A víz amelyet előállít 3 szűrőn megy keresztül, melyek kiszűrik a vízből a szilárd anyagok 95%-át, illetve a szerves anyagok baktériumok 99%-át. A három szűrő egyszerre javítja a víz ízét és minőségét, kivonja a vízből a klórt, illetve a lerakódásokat. A gép kényelmesen elfér a mosogató alatt, és a nap 24 órájában biztosítja a család számára a tökéletes, egészséges vizet. Ezt isszuk, ezzel is főzünk. Mióta be van szerelve ez a berendezés nem kellett se a vízforralóm, sem pedig a kávéfőzőm vízkőtleníteni, olyan mindkettő, mint új korában, pedig több mint 1,5 évesek. Az ára is nagyon kedvező volt, és évente körülbelül 5 ezer forintomba kerül csak a vízszűrők cseréje. Amennyi ásványvizet elfogyasztunk nap mint nap, nagyon hamar visszajött az ára, és így még cipekedni sem kell. Továbbá aki beszerelte nekünk a vízszűrőt, megmérte egy berendezéssel az ásványvíz, a csapvíz, illetve a víztisztító által előállított vizet, és megdöbbenve láttam, hogy az ásványvíz majdnem olyan szennyezett volt mint a csapvíz :(.

Ha szeretnél több infót a víztisztítóról, keress bátran!

2019. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!