Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok enni napok...

Miért nem tudok enni napok óta? 16/L

Figyelt kérdés

Napok, illetve lassan hetek óta nem vagyok képes pár falatnál többet magamba tömni. Pedig érzem, hogy éhes vagyok, de minden ételtől valahogy undorodom vagy legalább is nincs hozzá gusztusom. Nagyon aggaszt, remélem semmi komoly. Szerelmi csalódás esetleg lehet az oka?

Szüleim tudnak róla, őket is aggasztja, de nyugtatgatom őket, nem akarom, hogy pluszba terheljem ezzel a szüleim.



2018. aug. 14. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
40 fok van, ilyenkor alapból nem éhes az ember.
2018. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha ez már hetek óta tart, akkor lehet, az is közrejátszik, hogy elszokott a szervezeted az ételtől, és ezért kicsit rosszulléttel reagál. Fokozatosan, ha egyszerre csak pár falatot is, de egyél egyre többször. Inni is igyál, hátha a folyadékot jobban tolerálod, próbálj olyasmit, ami tápláló is. Egyél levest, igyál turmixokat, 100%-os gyümölcsleveket, ha ez megy, akkor próbálkozz a joghurttal is. Gyümölcsök ebben a melegben amúgy általában jobban csúsznak, meg minden, ami folyadék. Ne feledkezz meg arról, hogy a szervezetednek sópótlásra is szüksége van, tehát ne csak édes dolgokat egyél.

Ha továbbra sem lesz változás pár hétig, akkor biztos ami tuti, azért menj el szerintem a háziorvosodhoz.Lehet, hogy ad egy B-vitamin szurit étvágygerjesztőnek, és annyival meg is úszod.

2018. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!