Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek baj?

Szerintetek baj?

Figyelt kérdés

Tehát vasárnapi kalória bevitel: 216

Hétfő: 189

Kedd: 69

Ma: 750 körül

A napi maximumom pedig 500 kcal

Tehát szerintetek baj, vagy nem, ha ma ennyit vittem be az elmúlt napokhoz képest, vagy nagyon sok?

Holnapra is megvan tervezve, hogy mit eszek, 124 kalória

Ezek nagy része fehérje, szénhidrát, de arányaiban kevesebb, zsírból pedig csak pár grammot viszek be, ha néha akad az elfogyasztott ételekben



2018. aug. 22. 20:46
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyébként minden nap megvan az 1 liter víz+1 liter zöld tea

48-9 kiló vagyok 161 centivel ami még lemaradt

Néha sétálok, de van, mikor 2 órát is edzek ami nálam 1000~ kalóriát éget (olyan az edzésterv, direkt 1000 kcalra)

2018. aug. 22. 21:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz, ... nem is! Inkább pszichiáterhez, mert anorexiás vagy! (... vagy csak egy troll és az lenne a jobbik eset, neked!)
2018. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 1500 kalóriát viszek be és 2000-et égetek el. Már egy ideje -90 kg vagyok.
2018. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhatsz, pár nap és a mentő fog bevinni a kórházba.
2018. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Először is leszögezném, hogy a kérdés lényege az volt, hogy az elmúlt naookhoz képest sok volt-e?

És a harmadik válaszolónak üzenem, hogy nagyon vicces, azokon a napokon mikor edzek (havonta 2-3 alkalom, sétálni már gyakrabban megyek, de ez nagyon változó) akkor nyilván megütöm a napi keretem, néha kicsivel többet is, de szerintem ez magától értetődő, ha valakinek minuszban van a bevitele

2018. aug. 22. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha egyik nap 69, a következőn vagy 600 al több, az sok. Nem a kalória sok, mert az iszonyat kevés, csak a különbség. Szerintem ez elég nagy teher a szervezetnek, legalábbis, magamból kiindulva. Milyen magas vagy amúgy? Mert ez a fogyokúra elég radikális, egy héten ezzel vagy 6 kiló leugrik, ha nem több. Gondold át! Én két hónapig napi 350 körül ettem, (nen anorexia, csak olyan ideges voltam, hogy minden kijött, vagy le se ment.) És nem lett szép vége.
2018. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megint én. Bocsi, nem láttam a magasságot. Az egy pont megfelelő tartomány, amiben súlyilag vagy. Én 157/41. Nem szép, és retek módon fáj! Ajánlanám, hogy 45 től lejjebb ne menj!
2018. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!